Przystojniak z "Chirurgów" opuszcza Demi Lovato

Dominika Cianciara
02.12.2017 08:52
Demi Lovato i Jesse Williams

Demi Lovato i Jesse Williams (https://www.facebook.com/DemiLovato/photos)

Jesse Williams, znany jako "ciacho" z serialu "Chirurdzy" ma ostatnio dobrą passę. Występuje w produkcjach u boku topowych gwiazd muzyki. Niedawno zagrał partnera Nicki Minaj w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej. Tym razem aktor wciela się w postać partnera Demi Lovato, tworząc z nią związek pełen mieszanych uczuć.

Demi Lovato pokazała właśnie klip do swojej nowej piosenki "Tell Me You Love Me" . Do współpracy zaprosiła aktora, Jesse'ego Williamsa , z którym w teledysku przechodzi miłosne rozterki. Przed piosenką oglądamy krótki wstęp do fabuły klipu. Zakochani i piękni kochankowie postanawiają wziąć ślub, jednak po drodze trafiają na przeszkody. Prawdopodobnie partnerzy dowiadują się, że nie do końca do siebie pasują.

Podczas teledysku doświadczamy naprzemiennych scen, gdzie Demi i Jesse najpierw się kochają a potem ze sobą walczą. Ich miłość staje się coraz bardziej toksyczna aż w dniu ślubu, pan młody odchodzi sprzed ołtarza, zostawiając swoją zawiedzioną ukochaną. Teledysk jest naprawdę wzruszający. Można się domyślać, że stanowi swego rodzaju komunikat, który wokalistka stara się przekazać swoim fanom. Czy czuje się przez kogoś opuszczona?

Zanim Lovato wydała nową płytę, opowiedziała kilka gorzkich historii o zaburzeniach odżywiania, depresji dwubiegunowej oraz o zawodach miłosnych. W wywiadach stwierdziła, że pragnie wszystko wyznać w nowej płycie, na jej zasadach, ponieważ wywiady często nie są trafne i nie przekazują istoty treści, którą Demi chce się podzielić. Ostatnio brała udział w osobistym filmie dokumentalnym na temat jej życia i twórczości. Zdaje się, że cała płyta, jak i najnowszy teledysk do piosenki "Tell Me You Love Me" są płaczliwymi komunikatami o pragnienie zaznania wspomnianej miłości.

Demi Lovato wzbudza także kontrowersję swoją orientacją seksualną. Na różnych przyjęciach pojawia się bowiem, to z partnerką, to partnerem. Sama twierdzi, że przy miłości nie kieruje się płcią, jednak jej wyznania wskazują na zagubienie, którego sama wokalistka może nie rozumieć. Kibicujemy i zachwycamy się nowym klipem Demi . Z pewnością w nadchodzącym roku wokalistka nas jeszcze czymś zaskoczy.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA