Świąteczna Sia w bajkowej piosence - będzie kolejny hit?

Dominika Cianciara
02.12.2017 08:09
Sia - Everyday is Christmas

Sia - Everyday is Christmas (https://www.facebook.com/SiaMusic/photos)

Sia bardzo chciała stworzyć całą płytę w klimacie Świąt, ponieważ jest ich prawdziwą fanką. Artystka nie tylko kieruje swoje nowe piosenki do dzieci oczekujących Gwiazdki ale i dorosłych, by chociaż na chwilę przypomnieli sobie, jak to było kiedyś. Co ciekawe, Sia nie kończy na samych piosenkach a na potęgę tworzy świąteczne klipy. Oto jeden z nich.

Klip do singla "Candy Cane Lane" powstał dzięki zastosowaniu techniki poklatkowej z użyciem plastelinowych postaci. To oznacza, że podczas jego tworzenia napracowało się naprawdę sporo ludzi. Wideo jest pierwszym z trzech, które Sia realizuje we współpracy z kanałem Freeform i ich projektem "25 Days of Christmas". Nowe dla klipy do piosenek "Ho Ho Ho" i "Underneath the Mistletoe" mają wyjść podobno do 14 grudnia. Artystka musi się spieszyć, by jej playlista była puszczana podczas ubierania świątecznej choinki a klipy były oglądane po zjedzeniu uroczystej kolacji.

Płyta "Everyday is Christmas" pokazuje, że święta są bardzo istotnym czasem dla wokalistki. Z resztą niejednokrotnie współpracowała ona z dziećmi lub robiła coś dla dzieci. Sia zdaje się nie wychodzić ze stroju kolorowej dziewczynki. Na rzecz nowego krążka artystka zmieniła także swój wizerunek i tym razem użyła peruki w kolorach kojarzonych ze świętami, św. Mikołajem i jego pomocnikami. Zielono-czerwona peruka jest widoczna także na okładce płyty.

 

Warto wspomnieć, że Sia często kryła się pod peruką lub za plecami innych artystów. Chociaż od wczesnej młodości była utalentowaną wokalistką, sławę i pieniądze zdobyła dzięki pisaniu hitów dla innych gwiazd. Dopiero 2014 rok z płytą "1000 Forms of Fear" stał się przełomem w solowej karierze wokalistki. Chociaż Sia sprawia wrażenie otwartej, lepiej czuje się pod kreacją. Dlatego też tak łatwo przychodzi jej przeobrażanie się w różne postaci przy premierze każdej nowej płyty. W tym wypadku tworzenie "Everyday is Christmas" musiało być dla gwiazdy istną przyjemnością.

Zobacz także

POLECANE RADIA