Zayn Malik i Sia w nowym utworze "Dusk Till Down"

Mateusz Mochnaczewski (współpraca Maksymilian Kluziewicz)
10.09.2017 17:21
Kadr z teledysku 'Dusk Till Dawn' Zayna

Kadr z teledysku 'Dusk Till Dawn' Zayna (www.youtube.com)

W sieci swoją premierę miał właśnie najnowszy singiel Zayna, który jest efektem współpracy z Sią. Kawałek zapowiada drugi studyjny album artysty.

Zayn Malik i Sia to jeden z najbardziej wyczekiwanych duetów tego roku. Kiedy młody piosenkarz, niegdyś wokalista popularnego boybandu One Direction , podzielił się z fanami plakatem promującym nowy singiel, na którym zapowiedział duet z australijską wokalistką, w sieci zawrzało. Oficjalna informacja na temat premiery utworu "Dusk Till Dawn" pojawiła się na początku września, a kilka dni temu, poza samym utworem, na platformie VEVO zadebiutował wideoklip.

Dusk Till Dawn Zayn wybrał jako pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. Póki co, data premiery ani tytuł krążka nie są znane. W studiu wspomogła go wielka gwiazda i autorka tekstów Sia , natomiast w teledysku możemy podziwiać aktorkę znaną z serialu "Dziewczyny" - Jemimę Kirke . Reżyserią zajął się Marc Webb .

 

Mówi się, że wydanie drugiego albumu to największe wyzwanie dla artysty, ponieważ trzeba udowodnić, że nie jest się gwiazdą jednego przeboju. Często w takich momentach pomocna okazuje się metamorfoza wizualna. W klipie do Dusk Till Dawn Zayn po raz pierwszy w swojej karierze ma rozjaśnione włosy. Po raz pierwszy i być może ostatni... Dlaczego? Na krótko po zaprezentowaniu przez niego światu nowej fryzury, mama piosenkarza podzieliła się na Instagramie zdjęciem swojego syna, na którym widać, że jest on całkowicie łysy. Wierni fani zaczęli zasypywać wokalistę pytaniami, dlaczego to zrobił. Powody swojej decyzji Malik przedstawił podczas wywiadu radiowego dla BBC Radio 1 .

Właśnie zgoliłem moje włosy, ponieważ rozjaśniałem je już tyle razy, że były w fatalnej kondycji. Rozjaśniacz niszczy włosy, prawda? Więc musisz je ogolić - powiedział dziennikarzowi.

Przez lata trwania kariery solowej, jak i tej w One Direction , Zayn Malik zaskakiwał coraz to nowymi fryzurami i stylizacjami. Nie dziwi zatem fakt, że doceniono go w kategorii "Najbardziej stylowego mężczyzny roku" brytyjskiego magazynu GQ , który co roku urządza gale, na której nagradza zasłużonych, ich zdaniem, artystów płci męskiej.

Co sądzicie o wspólnym utworze Zayna i Sii ? Uważacie, że podbije serca słuchaczy i stanie się wielkim hitem na miarę "Pillowtalk" ?

Zobacz także

POLECANE RADIA