Machine Gun Kelly zagra w nowym hicie produkcji Netflixa

Dominika Cianciara
08.11.2017 08:47
MGK

MGK (https://www.facebook.com/machinegunkellymusic/photos/)

Młody raper, Machine Gun Kelly, który jest znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i tatuaży na całym ciele, dostał właśnie rolę w thrillerze Netfliksa,"Bird Box". Muzyk wraz z aktorką, Sandrą Bullock przeniesie się do postapokaliptycznego świata.

"Bird Box" to adaptacja tak samo zatytułowanej trzymającej w napięciu powieści Josha Malermana. Bohaterami thrillera są więźniowie postapokaliptycznej Ziemi. Na ślepo poszukując jakiejkolwiek ucieczki, bohaterowie postanawiają udać się w dół rzeki, gdzie mają nadzieję na odnalezienie ratunku. Colson Baker czyli MGK , ma wcielić się w rolę niejakiego Felixa. W obsadzie filmu znaleźli się także Danielle Macdonald, Trevante Rhodes, Jacki Weaver, Sarah Paulson, Rosa Salazar,Lil Rel Howery i John Malkovich.

Nie jest to pierwsze doświadczenie Machine Gun Kelly z filmem. Wcześniej Colson zagrał w filmach "Nerve" czy "The Land" oraz serialu "Roadies" Camerona Crowe'a. O uczestnictwie w produkcji Netflixa MGK pochwalił się już swoim fanom, publikując na Instagramie wpisy z planu oraz oficjalne powiadomienie o rozpoczęciu pracy nad filmem.

 

Przypomnijmy, że Colson Baker , przeszedł długą drogę i zrobił ogromny postęp, od czasu, kiedy jako pierwszy raper wygrał "Amateur Night" . Dzisiaj muzyk ma już pewną pozycję w świecie rapu. Często jest porównywany do Eminema - nie tylko ze względu na fizyczne podobieństwo ale i umiejętność szybkiego wypowiadania słów. To właśnie dzięki tej umiejętności Colson zyskał miano Machine Gun Kelly . Na koncie artysta ma już płyty "Lace Up" (2012), "General Admission" (2015) i "Bloom" z (2017).

Zobacz także

POLECANE RADIA