Mama Seleny Gomez o chorobie córki: "Byłam bezsilna i przerażona"...

Maksymilian Kluziewicz
19.09.2017 18:19
Selena Gomez po transplantacji nerki

Selena Gomez po transplantacji nerki (instagram.com/selenagomez)

Mandy Teefey wrzuciła na Instagrama zdjęcie swojej córki w szpitalnym łóżku i zamieściła pod nim wzruszający opis.

W poniedziałek wieczorem na Instagramie matki Seleny Gomez Mandy Teefey pojawiło się to samo zdjęcie, które kilka dni wcześniej opublikowała jej córka, informując swoich fanów o przeszczepie nerki. Na fotografii widzimy wokalistkę i aktorkę o nazwisku Francia Raisa , która zdecydowała się na oddanie własnej nerki gwieździe znanej z seriali Disney Channel. Poniżej można było przeczytać poruszający list, w którym Teefey zwierzyła się całemu światu na temat tego, co przeżywała, wiedząc o tym, co czeka jej córkę.

To zdjęcie jest jednym z najbardziej zapierających dech w piersi obrazów, które będą ze mną już na zawsze. Przez ten cały czas, gdy nie wiedzieliśmy, czy będzie już tylko lepiej czy gorzej, zawsze mogę wrócić do tego zdjęcia i wiem, że zawsze można wszystko naprawić. Jako matka byłam bezsilna, przerażona i jedyne, co mogłam zrobić, to modlić się za nie obie i za piękną rodzinę Francii. Jestem pewna, że mam zakaz wstępu do tego szpitala. Mama Bear była na najwyższych obrotach. Selena dostała nerkę, a ja zatrzymałam przy sobie moją małą dziewczynkę, ale zdobyłam też nową córkę. Dziękuję wszystkim, którzy byli tam dla Sel, Francii i naszych rodzin. Przeżyliśmy dzięki miłości, modlitwom i Bogu - napisała.

Przeszczep nerki u autorki przeboju "Come & Get It" jest konsekwencję choroby, o której mówi ona głośno od lat. Selena Gomez cierpi na toczeń, a w ostatnim czasie, jej stan był na tyle poważny, że natychmiast zadecydowano, aby poddać ją zabiegowi. Dawczynią tego niezwykle potrzebnego organu została Francia Raisa , czyli amerykańska aktorka, a prywatnie przyjaciółka Seleny .

Wieść o operacji aktorki i piosenkarki szybko stała się najbardziej nośnym tematem w szołbiznesie. Wiele gwiazd amerykańskiej popkultury wysłało słowa wsparcia do Gomez , Francii , a także ich rodzin.

Modlitwy & słowa wsparcia dla Seleny Gomez. Jesteś waleczną księżniczką. Co za inspiracja - "tweetnęła" Lady Gaga, która sama aktualnie była zmuszona do odwołania trwającej trasy koncertowej w wyniku fibromialgii.
Myślę, że ona jest bardzo silną kobietą... Jestem szczęśliwa i dumna z niej - powiedziała była przyjaciółka Seleny z czasów Disney Channel, Demi Lovato.

Jeśli chodzi o karierę zawodową, gwiazda zajmuje się obecnie promocją marki PUMA, z którą podpisała kontrakt, a także pracą w studiu nad nowym materiałem. Ostatnim singlem Gomez jest utwór "Fetish" , będący efektem współpracy z Gucci Mane .

 
Zobacz także

POLECANE RADIA