"Familiada" nie zwalnia tempa. Oto kolejna wpadka... [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
07.09.2017 15:30
Karol Strasburger

Karol Strasburger (kadr z wideo)

Uczestnicy popularnego teleturnieju są w doskonałej formie. Tym razem powiało grozą i zbrodnią.

"Familiada" online, czyli pożywka dla internautów

Trzeba przyznać, że "Familiada" to jeden z tych teleturniejów, które jeszcze przez długi czas utrzymają się na antenie. Mimo 23 lat, program nie traci widzów i cały czas zaskakuje nas błyskotliwymi odpowiedziami uczestników, na które tak bardzo czekamy. Można powiedzieć wręcz, że obok niezawodnych i kultowych już "sucharów" prowadzącego, stały się one główną atrakcją teleturnieju. Atrakcją, dzięki której "Familiada" nie schodzi z ust internautów.

Ostatnio pisaliśmy , o bardzo udanym początku najnowszego sezonu programu. Już w pierwszym, powakacyjnym odcinku, jedna z uczestniczek uraczyła nas iście soczystą odpowiedzią, która z całą pewnością będzie pretendować, do miana wpadki nie tylko tej edycji, ale wszystkich wydań teleturnieju. Karol Strasburger zadał z pozoru dość proste pytanie, które brzmiało: "Wymień imię żeńskie, w którym ukryła się "sława." Jednak w "Familiadzie" nic nie jest oczywiste i zamiast odpowiedzi w stylu "Mirosława, Czesława czy Wiesława" , usłyszał "Fiona" . Cóż... Też lubimy Shreka . To naprawdę fajna i bardzo popularna bajka, a Fiona z pewnością jest jedną z najsłynniejszych księżniczek, ale w tym przypadku Pani chyba nieco przekombinowała.

 

"Familiada"- o krok od zbrodni

 

Karol Strasburger zdecydowanie powinien zacząć obawiać się o swoje życie. Jak widać uczestnicy programu, posuwają się coraz dalej. Są coraz śmielsi i nie kryją się, ze swoimi skrytymi marzeniami i pragnieniami. W tym przypadku nawet sam prowadzący, był nieco wystraszony. I słusznie... W końcu niecodziennie ktoś przyznaje, że można zlikwidować "kogoś". Przecież tym owym "kimś", może być i on. Na miejscu Karola Strasburgera , chyba rozważylibyśmy wcześniejszą emeryturę. Co jak co, ale zdrowie jest najważniejsze. Tylko kto wtedy opowiadałby te wspaniałe "suchary"...?

Zobacz także

POLECANE RADIA