Britney Spears pokazała się bez makijażu!

Maksymilian Kluziewicz
29.08.2017 10:07
Britney Spears bez makijażu

Britney Spears bez makijażu (www.instagram.com/britneyspears)

Znana piosenkarka postanowiła pokazać światu swoje naturalne oblicze.

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do wyglądu gwiazd, jaki znamy z czerwonego dywanu, teledysków czy okładek płyt. Nie jest wobec tego zdziwieniem fakt, że zdjęcia artystów bez makijażu sprzedają się jak świeże bułeczki i to właśnie na nie jest największy popyt. Niejednokrotnie znane kobiety same decydują się na wrzucenie zdjęć do sieci beż obróbki Photoshopa tylko po to, aby nie być już tak łakomym kąskiem dla paparazzi, a także mieć kontrolę nad swoim wizerunkiem. Do tego grona dołączyła wczoraj księżniczka popu Britney Spears , która za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zamieściła trzy zdjęcia bez makijażu.

W dni, kiedy nie jestem wystrojona i zrobiona na potrzeby show, to cała ja... Miło was wszystkich poznać! Nazywam to stylizacją do porannej kawy w domu. #PoniedziałekBezMakijażu, jeśli nie policzycie resztek mojej mascary pod prawym okiem - napisała Brit pod swoimi selfie.

Trzeba przyznać, że 35-letnia gwiazda popu prezentuje się naprawdę dobrze. W szczególności, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, przez co przeszła w trakcie trwania swojej kariery. Możliwe, że bodźcem do wzięcia się w garść i zadbania o siebie jest nowy partner wokalistki, 24-letni model i trener fitness Sam Asghari . Para poznała się na planie teledysku "Slumber Party" , który promował dziewiąty krążek studyjny Spears . Od tamtej pory, Britney co jakiś czas publikuje zdjęcia i wideo z siłowni, na których możemy zobaczyć, w jaki sposób dba o swoją sylwetkę. Piosenkarka wzięła sobie do serca słowa własnej piosenki - "Chcesz mieć świetne ciało? To pracuj, s*ko!".

Jak oceniacie wygląd Britney Spears bez makijażu?

 
Zobacz także

POLECANE RADIA