Sia nagrywa autorski film

Ewelina Pietruszka
07.08.2017 09:08
Sia Furler

Sia Furler (facebook.com/SiaMusic)

Zapracowana wokalistka nie zwalnia tempa. Wokalistka nie tylko szykuje świąteczny album ale też staje za kamerą i kręci swój pierwszy film.

Sia Furler współwyreżyserowała: "Elastic Heart" , "Cheap Thrills" , "Alive" i "The Greatest" . Ten ostatni teledysk otrzymał nominację do nagród MTV Music Awards 2017 w kategorii "Najlepsza choreografia" . Ambicja artystki sięga wyżej, Sia zostanie reżyserem pierwszego, autorskiego, pełnometrażowego filmu. Szczegółów na tę chwilę nie ujawniono.

Szefowie wytwórni Atlantic , Craig Kallman i Julie Greenwald, z którymi Furler właśnie podpisała umowę powiedzieli:

"Wszystko, co tworzy, łącznie z przełomowymi klipami ma swe źródło w wyobraźni".

Czy Sia stworzył kolejne artystyczne dzieło?

Świąteczny album natomiast będzie zawierał piosenki, których współautorem jest Greg Kurstin - producent nagrań dźwiękowych znany ze współpracy między innymi z Adele i Kelly Clarkson . Podobnie jak w przypadku filmu, dokładnych informacji nie ujawniono.

Sia jest autorką tekstów "Diamonds" w wykonaniu Rihanny , "Pretty Hurts" Beyonce , "Sexercise" Kylie Minogue i wielu innych. Jej piosenki zostały również wykorzystane w "Igrzyskach Śmierci: W Pierścieniu Ognia" , "Lion. Droga do domu" czy "Polująca z orłami" .

Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" z 2014, z której pochodził hit "Chandelier" . Jej utwór "Helium" został wykorzystany w filmie "Ciemniejsza Strona Greya" .

W ciągu ostatnich dni internauci spekulują na temat porwania Sia przez Beyonce . Plotka o porwaniu zrodziła się kiedy Sia określiła proces pisania tekstów dla królowej B "obozem pisania", fani znaleźli również ukryte wiadomości w usuniętych już postaci wokalistki. Sama zainteresowana chyba jest rozbawianą całą sytuacją, gdyż udostępniła artykuł opisujący sprawę na swoim Twitterze.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA