Selena Gomez w seksownym teledysku do utworu "Fetish" odsłania swoje piękne ciało!

Ewelina Pietruszka
27.07.2017 14:25
Selena Gomez The Fetish

Selena Gomez The Fetish (facebook.com/Selena)

Wokalistka opublikowała drugi teledysk do piosenki "Festish". Tym razem Selena pokazała więcej niż usta.

Po uwodzicielskim teledysku "Fetish" , na którym mogliśmy zobaczyć jedynie usta Seleny przyszedł czas na prawdziwie ponętny klip. Zaczyna się spokojnie, śpiew ptaków, ujęcia na delikatne kwiaty, jednak pojawiają się urywki ciała wokalistki. Kiedy Selena przekracza próg domu zmienia się ze spokojnej dziewczyny w destrukcyjną postać. Wije się po podłodze, rzuca talerzami i uwodzi kamerę.

Selena Gomez zupełne nie przypomina siebie z teledysku "Bad Liar" , który miał premierę zaledwie miesiąc temu. Na koniec tego klipu artystka już zapowiedziała nadchodzący przebój "Fetish" .

Do współpracy nad utworem wokalistka zaprosiła rapera Gucci Mane'a . Selena nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi. Już wcześniej można było wcześniej zobaczyć, jak sobie radzi z crossem muzycznym w piosence "Good For You" , którą nagrała z A$AP Rockym . Już w 2016 Selena Gomez pokazała, że potrafi pokazać swoją kobiecość.

Z początku było jej trudno przekonać do siebie widownię, ponieważ wcześniej występowała w produkcjach Disney'a takich jak "Czarodzieje z Waverly Place" . Dopiero w 2008 roku rozpoczęła swoją muzyczną karierę tworząc zespół Selena Gomez & The Scene . Jednak dopiero od 2013 rozpoczęła pracę solową.

 

Czyżby sensualne teledyski artystki były odzwierciedleniem jej stanu psychicznego po rozstaniach? Selena Gomez i Justin Bieber niegdyś uchodzili za najbardziej dopasowaną parę Hollywood. Po zerwaniu pary Selena miała problemy ze zdrowiem i używkami. Formą wyzwolenia negatywnych emocji było pisanie piosenek. Pierwszą jaka ukazała się po rozstaniu Seleny i Justina było "The Heart Wants What It Wants" . Teraz wokalistka spotyka się z kimś kto jak mówi sprawia, że jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek była.

Nieznany jest okres, w którym Selena Gomez i The Weeknd zaczęli się ze sobą spotykać. Pierwsze podejrzenia wysnuto kiedy parę przyłapano na randce Giorgio Baldi w Santa Monica. Później spekulowano czy Selena nie była powodem rozpadu związku muzyka z Bellą Hadid . Oficjalnie Selena i The Weeknd pojawili się razem na Met Gali emanując miłością.

Ostatnio 25-latka obchodziła urodziny, znajomi wokalistki zorganizowali jej urodzinową imprezę w domu. Nie zabrakło na niej również ukochanego Seleny , Abela Tesfaye . Muzyk przerwał swoją trasę koncertową. Leciał z Paryża do USA 11 godzin po to by spotkać się ze swoją dziewczyną. Z okazji jej urodzin zabrał ją na kolację i romantyczną podróż.

Cień podejrzenia rzuca fakt, że Abel próbuje odkupić winy. Muzyk widziany był z modelką Avą van Rose podczas mocno zakrapianej imprezy.

Zobacz także

POLECANE RADIA