Eurowizja 2017: niespodziewany incydent! Wyszedł na środek sceny i pokazał...sami zobaczcie!

Agata Guzik
15.05.2017 20:36
Występ Jamalii i fana podczas Eurowizji 2017

Występ Jamalii i fana podczas Eurowizji 2017 (screen youtube.com)

Konkurs piosenki Eurowizja 2017 zapewne na długo zostanie w pamięci widzów. Nie tylko za sprawą urzekającego występu Salvadora Sobrala. Jak to z wielkimi imprezami bywa, nie obyło się bez żenujących wpadek. Nie od dziś wiadomo, że poziom europejskiego konkursu Eurowizja 2017 z roku na rok pozostawia coraz więcej do życzenia. Jeden z widzów pozwolił sobie na gest, który na ten temat wyraża więcej niż tysiąc słów....

Eurowizja wpadka - największa żenada europejskiego konkursu!

Eurowizja 2017 wyniki nie były zbyt satysfakcjonujące dla naszego kraju. Kasia Moś - Flashlight zajęła 22. miejsce podczas europejskiego konkursu. Eurowizja 2017 wyniki przyćmiła jednak sytuacja zupełnie innej rangi. Podczas występu Jamali, zeszłorocznej zwyciężczyni Eurowizji , na scenie, ni stąd ni zowąd pojawił się rozentuzjazmowany fan z australijską flagą na plecach. Zanim ktokolwiek zdążył zareagować, pląsający na scenie mężczyzna, zgrabnym ruchem ściągnął spodnie i pokazał całemu światu gołą pupę! Co więcej, gdy mężczyzna potrząsnął tyłkiem prosto w stronę kamery, Jamalia natomiast udawała, że nic nie widzi. Ta spektakularna wpadka odbiła się chyba szerszym echem, niż same wyniki konkursu.

 

Eurowizja 2017 - incydent punktem wieczoru! Kasia Moś - Flashlight występ przyćmiony przez nagiego fana!

Nie trzeba było długo czekać, by wkrótce wszyscy poznali tożsamość rozbawionego mężczyzny: autorem obscenicznego gestu był nikt inny jak znany ukraiński skandalista i stalker Witalij Sediuk.

Żartowniś został ponoć aresztowany na 72 godziny. Ponadto, za ten obsceniczny wybryk grozi mu więzienie.

Jak wszyscy wiemy, od kilku lat poziom konkursu Eurowizja 2017 staje się coraz bardziej żenujący, szczególnie pod względem muzycznym. Z roku na rok pojawia się wielu wątpliwej renomy wokalistów, a występy większości z nich są raczej pokazem kiczu i tandety niż jakiegokolwiek poziomu muzycznego. Tego samego jednak nie można powiedzieć o sferze organizacyjnej tego legendarnego konkursu. Tutaj wszystko zdaje się być starannie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Czy przypadkiem powyższy incydent nie był jednym z tych zaplanowanych elementów konkursu?

Eurowizja 2017 wpadka - incydent zaplanowany przez organizatorów?

Spadająca oglądalność konkursu w końcu musi być pewnym sygnałem, dla którego organizatorzy robią, co mogą, by konkurs znów cieszył się zainteresowaniem. Warto nawet przyjrzeć się jeszcze raz temu nagraniu. Czy nie dziwnym jest to, że Jamalia nawet nie mrugnęła, kiedy fan pojawił się na scenie? Czy nie zastanawia Was dość późna (jak na wkroczenie niepożądanej osoby na scenę) reakcja ochrony? Naszym zdaniem, sytuacja mogła być zgrabnie zaplanowana po to, by podczas kolejnego konkursu Eurowizji przyciągnąć więcej publiczności, spragnionej kolejnych tego typu skandali. Aż sami jesteśmy ciekawi, co wydarzy się podczas Eurowizji 2018 ...

Zobacz także

POLECANE RADIA