Ariana Grande wystąpiła w polskiej telewizji!

Agata Guzik
10.04.2017 16:54
Kasia Popowska

Kasia Popowska (Kasia Popowska (youtube.com))

Zwyciężczyni ostatniego odcinka show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 wcieliła się w Arianę Grande.

Podczas poprzedniego występu Kasia Popowska brawurowo wcieliła się w Christinę Aguilerę. W sobotni wieczór 8 kwietnia zobaczyliśmy ją jako Arianę Grande . W 6 odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 Kasia Popowska wykonała utwór "Side to Side" amerykańskiej wokalistki i aktorki. Jak spisała się Kasia Popowska jako Ariana Grande ?

Należy podkreślić, że Ariana Grande ma wielu fanów na całym świecie. Tylko na Twitterze obserwuje ją prawie 45 milionów osób. Nagrała również utwór "E Piu Ti Penso" z Andreą Bocellim na jego albumie "Cinema".

W 2013 roku Ariana Grande wydała swój pierwszy studyjny album zatytułowany "Yours Truly" , który zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt według magazynu Billboard.

Kasia Popowska to pochodząca z Łodzi 27-letnia wokalistka i kompozytorka. W 2014 wydała swój debiutancki singel, "Przyjdzie taki dzień" , który został skomponowany przez Tomasza Konfederaka. Piosenka dotarła na szczyt listy dwudziestu najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Trzeba przyznać, że jako Ariana Grande Kasia Popowska wyglądała zachwycająco! Zadanie polskiej wokalistki nie należało do łatwych. Wcielenie się w filigranową Arianę Grande (której wzrost to 155 centymetrów!) było nie lada wyzwaniem. Kasia poradziła sobie znakomicie. Pozwalały jej na to zarówno świetne warunki wokalne jak i odpowiednia charakteryzacja.

Kasia zachwyciła wszystkich.

- Starając się profesjonalnie ocenić Twój występ, mogę tylko powiedzieć, że w kwestiach wokalu to, to co zrobiłaś to jest po prostu huragan. Powaliłaś mnie jak stare, wieloletnie drzewo

- powiedział Bartek Kasprzykowski .

Zobaczcie sami:

 

W poprzednich odcinkach Kasia Popowska wcielała się w postaci takie jak: Nicki Minaj, Cher. Kasia brawurowo wystąpiła również jako Christina Aguilera. Wokalistka wcieliła się także w polskich wykonawców - Zenona Martyniuka oraz Muńka Staszczyka.

Dla przypomnienia, w tym sezonie metamorfozy sław prezentują takie polskie gwiazdy jak: Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zofia Nowakowska i Monika Borzym, a także: Krzysztof Kwiatkowski, Jakub Świderski, Sławomir oraz Paweł Jasionowski.

Zobacz także

POLECANE RADIA