Tajemnicze plakaty Lany Del Rey

Victoria Banach
18.02.2017 07:47
Lana Del Rey

Lana Del Rey (lanadelrey.com)

Od kilku dni, w różnych lokalizacjach w Los Angeles można zobaczyć tajemnicze plakaty z twarzą Lany Del Rey. Sama wokalistka milczy na ich temat, ale fani już przeprowadzili własne śledztwo.

Artystka w styczniu zarejestrowała nową piosenkę, "Young And In Love" , jednak nie zapowiedziała żadnego nowego albumu. Na zagadkowych wywieszkach widnieje twarz piosenkarki z podpisem "Love", jej imię i nazwisko oraz "directed by Rich Lee" ("wyreżyserowane przez Richa Lee"), więc fani są pewni, że mogą się spodziewać niebawem teledysku. Jak zauważył fan club wokalistki, podobną strategię marketingową przyjęła przy płycie "Ultraviolence" - w całym mieście pojawiały się równie enigmatyczne banery, zatem prawdopodobieństwo nowego wydawnictwa jest bardzo duże.

"Mam pewne pomysły co chciałabym zrobić na nowym albumie. Moja wytwórnia, Interscope, jest dosyć elastyczna i otwarta na to, kiedy wychodzą moje płyty, więc nie wywierają nacisku. Jestem zadowolona, że nadal mogę robić muzykę, której się nie wstydzę. To mi wystarcza" - powiedziała Lana Del Rey.

Ostatni album artystki, "Honeymoon" , z którego pochodziły single "High By The Beach" oraz "Music To Watch Boys To" , wyszedł we wrześniu 2015, więc fani już się nie mogą doczekać świeżej muzyki od gwiazdy. Lana nie siedziała jednak do tej pory bezczynnie, ponieważ pojawia się na najnowszej płycie The Weeknd , "Starboy" , w "Stargirl Interlude" oraz "Party Monster" , do którego współtworzyła tekst, a także śpiewała w chórkach.

POLECANE RADIA