Zayn Malik wydaje autobiografię

Anna Olesińska
14.09.2016 10:07
Zayn

Zayn (Facebook)

Były członek One Direction pisze autobiografię. Książka będzie zawierała osobiste fotografie i własnoręczne rysunki, wykonane przez piosenkarza. Premiera już 1 listopada.

Po pierwszej solowej płycie przyszedł czas na własną autobiografię. Zayn Malik oficjalnie potwierdził, że napisze książkę, w której opowie o swojej karierze i życiu osobistym. Dzieło będzie nosiło tytuł "Zayn " i będzie dostępne w sprzedaży już od 1 listopada .

Choć książka klasyfikowana jest jako "autobiografia ", możemy nie dostać szokujących i kontrowersyjnych szczegółów z życia gwiazdora. Okazuje się, że "Zayn " będzie, tak zwaną, "podrożą fotograficzną", czyli zbiorem osobistych notatek, własnych przemyśleń i tekstów piosenek. Najważniejszą częścią książki mają być rysunki Malika i wcześniej niepublikowane zdjęcia - od czasów jego dzieciństwa w Bradford do początków solowej kariery.

Chciałbym się Wam pokazać tak, żebyście mogli ocenić mnie na moich własnych warunkach, nie przez to co czytacie w prasie, albo słyszycie od kogoś.

Wszyscy, którzy liczyli, że w końcu poznają prawdę, na temat odejścia Malika z One Direction , mogą czuć się rozczarowani. Wydaje się, że artysta nie planuje opowiadać aż tak szczegółowo o swoim życiu.

 

POLECANE RADIA