menu
Muzyka Miast: Johannesburg
epizod

Muzyka Miast: Johannesburg

Kamil Szufladowicz 
01.12.2022

Wszystkie epizody

  GTA VI, Nicki Minaj i duużo elektroniki. Top Tuby 8.12.23
  GTA VI, Nicki Minaj i duużo elektroniki. Top Tuby 8.12.23
  Odliczanie zakończone! Pierwszy trailer GTA VI już dostępny - i bije rekordy popularności na YouTube. O tym, czego można się spodziewać po nowej odsłonie Grand Theft Auto i Avatarze, ale także o filmach i serialach podsłuchacie w najnowszym Topie Tuby Zuzy Zielińskiej i Kamila Szufladowicza. Będzie też sporo dobrej muzyki - w końcu wyszli nowi Fred Again., Odys, Nicki Minaj, Jack Harlow i Dave, a także… Wersow. Czy jest się czym jarać? Włącz to!
  Michał Szpak i jego Ukryte Pragnienia
  Michał Szpak i jego Ukryte Pragnienia
  Kolejnym gościem Kamila był wokalista Michał Szpak. Artysta podzielił się swoimi przemyśleniami na temat najnowszej płyty, "Nadwiślański Mrok", a także wyjaśnia, dlaczego fascynuje go kryjąca się w nim sama idea mroku . Oprócz tego co robiłby gdyby nie był artystą, o jego Spotify Wrapped i oczywiście… guilty pleasure. Skąd w jego życiu wzięła JowiszJa? Jakie są jej atrybuty? Włącz to!
  #26 Wojtek Friedmann
  #26 Wojtek Friedmann
  Podróżnik, literat (niekoniecznie pisarz) i… bawidamek. Wojtek Friedmann nie czyta recenzji, “bo to strata czasu”. W zamian doradzają mu Juliusz Strachota, Kuba Żulczyk czy Katarzyny Grochola. MBH z Friedmannem to podróże, Warszawa, dzieciństwo i książki. W kolejnym odcinku Muddy Buddy Hour usłyszysz historie o “wjechaniu na dachu” do warszawskich Łazienek nowym Fiatem Punto, umiejętności rozmawiania o pieniądzach (i jej braku), alkoholu i problemach, które generuje, a także dorastaniu w domu niezwykle popularnego aktora - Stefana Friedmanna. Dlaczego Wojtek Friedmann czuje się bezpiecznie na Bliskim Wschodzie (Irak, Iran, Jordania, Palestyna), co zawdzięcza Warszawie i jak ważna jest nauka o emocjach za dzieciaka? O książce poza stolicą, albumach i zarobkach z pisania posłuchasz odpalając najnowszy odcinek Muddy Buddy Hour.
  Nagrody MAMA i MMA 2023!
  Nagrody MAMA i MMA 2023!
  Już są! Najważniejsze nagrody w k-popie rozdane - gale MAMA (Mnet Asian Music Awards) i MMA (Melon Music Awards) przysporzyły wiele szczęścia, ale również goryczy. Kto jest największym wygranym, a komu należało się zdecydowanie więcej? O statuetkach, kategoriach, występach i wielu innych kwestiach związanych z nagrodami usłyszysz w tym odcinku K-Castu. Matylda opowie m.in. o NewJeans, Jisoo, Agust D, Riize, Silica Gel czy Lee Young-Ji. Włącz to!
  PRO8L3M, Frank Leen i Beyoncé. Top Tuby 1.12.23
  PRO8L3M, Frank Leen i Beyoncé. Top Tuby 1.12.23
  Pora rozpocząć Whammageddon - początek grudnia to czas intensyfikacji świątecznych piosenek i konsumpcjonizmu. Okazało się jednak, że... wyszło całkiem sporo dobrej muzyki! Pro8l3m wypuścił swój "PROXL3M" (Oskar spisał się śpiewająco), Frank Leen wydał debiut, Beyoncé wróciła z singlem i filmem, a rynek afrobeats rozwija się prężnie. Już wiesz, co wrzucić na słuchawki, a po przesłuchaniu tego odcinka Topu Tuby nie będziesz narzekać też na premiery filmów, seriali i gier. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg