Wojciech Mann i Jan Chojnacki - słuchaj online w Radio Baobab!

rk
20.03.2020 18:08
Jan Chojnacki po 45 latach odchodzi z Trójki

Jan Chojnacki po 45 latach odchodzi z Trójki (Fot. Grzegorz Skowronek / AG)

Wojciech Mann i Jan Chojnacki po wielu latach rozstali się z radiową Trójką. Radio Baobab - oto rozgłośnia, w której możesz teraz posłuchać ich legendarnej audycji.

Wojciech Mann - legendarny prezenter i dziennikarz muzyczny - podjął decyzję o rozstaniu z radiową Trójką po 55 latach współpracy. Niedługo później taką samą decyzję podjął redaktor Jan Chojnacki, z którym Wojciech Mann prowadził początkowo słynną audycję "Bielszy odcień bluesa".

Włącz teraz Radio Baobab w Tuba.FM >>

Informację o swoim rozstaniu z państwową rozgłośnią Jan Chojnacki zamieścił na oficjalnej grupie facebookowej dedykowanej audycji "Bielszy odcień bluesa":

„Sygnału Bielszego odcienia bluesa nie usłyszycie już w Trójce. W poniedziałek 16 marca zawiadomiłem pismem dyrekcję Trójki o rozwiązaniu umowy współpracy.
W piśmie zobowiązałem się do zrealizowania w dwutygodniowym terminie wypowiedzenia dwóch audycji Bielszy odcień bluesa 19 i 26 marca. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Dziś podjąłem próbę telefonicznego kontaktu z dyrektorem Kowalczewskim, który oświadczył, że jeżeli mi bardzo zależy to mogę nadać audycję w nocy, „bo tam jest więcej miejsca”.
Moje rozbuchane ego nie pozwoliło mi skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Po 45 latach Bielszy odcień bluesa znika więc z trójkowej ramówki, bez możliwości pożegnania się i podziękowania Słuchaczkom i Słuchaczom.”

Audycja Jana Chojnackiego przeniosła się do internetowego radia Baobab, gdzie będzie emitowana w każdy czwartek o godz. 22:00 wieczorem. 

Włącz teraz Radio Baobab w Tuba.FM >>

POLECANE RADIA