Michał Szpak zdobywcą Telekamery 2018!

Sandra Zakrzewska
13.02.2018 01:08
Michał Szpak 'Dont' Poison Your Heart' - zdjęcie promocyjne

Michał Szpak 'Dont' Poison Your Heart' - zdjęcie promocyjne (https://web.facebook.com/szpakmichal/)

W poniedziałek, 12 lutego 2018 roku, poznaliśmy laureatów 21. edycji Telekamer Tele Tygodnia. Nagrodę w kategorii juror otrzymał Michał Szpak.

Uroczyste ogłoszenie wyników 21. edycji Telekamer Tele Tygodnia i wręczenie statuetek laureatom odbyło się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.
 
Głosujący zdecydowali, że najlepszym jurorem w ubiegłym roku był Michał Szpak. Piosenkarz, który pełnił funkcję trenera  w programie "The Voice of Poland" o Telekamerę Tele Tygodnia rywalizował z Tomsonem i Baronem ("The Voice of Poland"), Agustinem Egurrolą ("Mam talent"), Rafałem Maślakiem ("Supermodelka Plus Size") oraz Małgorzata Walewską ("Twoja twarz brzmi znajomo"). W imieniu artysty nagrodę odebrała jego siostra - Marlena Szpak.

Michał Szpak doskonale sprawdził się w roli jurora i szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Mimo, że był to jego debiut w roli trenera "The Voice of Poland" to właśnie jego podopieczna, Marta Gałuszewska, wygrała program.

 
Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Kris Tiana

    Oceniono 3 razy 3

    Michałowi należy się ta nagroda, jak nikomu innemu. Wspaniały Artysta i człowiek o pięknym wnętrzu. Pierwszy raz oglądałam ten program przez internet właśnie dla niego, tak jak inni fani z zagranicy. Każdy odcinek programu z Michałem, to uczta dla duszy. Szkoda, że nie mogliśmy głosować w tym plebiscycie. Gratuluję Michałowi i pozdrawiam z Wilna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA