Słynna mistrzyni nożyczek powraca i tym razem można ją usłyszeć...

Kinga Dereniowska
12.02.2018 15:44
Noel Gallagher

Noel Gallagher (www.facebook.com)

Noel Gallagher z powodzeniem powrócił do amerykańskiej telewizji! Wystąpił w programie The Tonight Show z Jimmy Fallon, a towarzyszyła mu nożyczkowa instrumentalistka.

Nożyczki nie służą tylko do cięcia… Ale do wspierania występu 

Charlotte Marionneau poznaliśmy w zeszłym roku w programie Later with Jools Holland.

 

Od tego czasu grała na najbardziej niezwykłych instrumentach. Teraz jednak pokazała na co ją naprawdę stać! Charlotte zaprezentowała swoje nietypowe umiejętności podczas występu Noela "It's A Beautiful World" z albumu "Who Built The Moon" z 2017 roku.

 

Były członek Oasis nie ma nic przeciwko gadaniu przez telefon w trakcie jego występu?

Artyści zwykle bardzo się denerwują, kiedy ktoś z publiczności podczas ich koncertu rozmawia przez telefon. Tym razem było wręcz przeciwnie! Muzycy uczynili z tego częśc swojego widowiska. Jak doszło do tej, kolejnej już, współpracy?

Noel powiedział, że kiedy zobaczyli ją w telewizji nie tylko zachwycili się jej niezwykłym „talentem”, ale zrobili z niej niejako temat do żartów. Z kogo? Z Liama oczywiście! Noel powiedział:

W nocy, gdy była w telewizji, ktoś zażartował: To jak przecinanie ostatnich nitek zdrowia psychicznego Liama! Śmialiśmy się całą drogę do domu.

Prawda jest jednak taka, że bardzo ją lubią i są pod ogromnym wrażeniem jej ciekawej umiejętności.

Uwielbiam tę dziewczynę, ona jest niesamowita. Ona to wie, to nie jest żart.

Brat autora “High flying birds”, Liam w odpowiedzi na występ zaapelował do swoich fanów

W brata Noeala, Liam zachęcił swoich fanów do gry w obieranie ziemniaków na londyńskim koncercie. Nic z tego jednak nie będzie. Na ten apel natychmiast zareagowali... organizatorzy festiwalu. Parklife Festival podjął decyzję o zakazie obierania ziemniaków, po ogłoszeniu Liama jako headlinera…

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA