Rita Ora całkiem naga na tle zachodzącego słońca. Używała Photoshopa?

Kinga Dereniowska
12.02.2018 13:17
Rita Ora próbuje zwrócić na siebie uwagę?

Rita Ora próbuje zwrócić na siebie uwagę? (https://www.facebook.com/RitaOra/photos/)

Rita Ora bardzo do serca wzięła sobie promowanie nowej części "Pięćdziesięciu Twarzy Graya". Na jej instagramie możemy zobaczyć kilka zdjęć, na których jest zupełnie naga! Piosenkarka pozuje na tle pięknego zachodu słońca, ale nie ukrywajmy, nikt nie zwraca na to magiczne tło większej uwagi!

Rita Ora wczuła się w klimat filmu „Nowe Oblicze Greya”

Piosenkarka nie tylko śpiewa piosenkę promującą film na podstawie książkowego bestsellera ale także pojawia się w samym filmie. Wciela się w rolę siostry Christiana – Mii. Czy rola tak bardzo pochłonęła wokalistkę, że sama postanowiła „zainspirować się” głównym motywem filmu?

 

Instagram zachwycony ciałem autorki piosenki „Anywhere”

Chociaż większość fanów jest pod wrażeniem seksownego ciała Ory, pojawiają się głosy że piosenkarka trochę podkręciła opublikowane zdjęcia… Czy chciała coś udowodnić? Jeśli tak to komu? Sobie czy komuś innemu? A może artystka chciała wywołać burzę w Internecie? Jeśli tak, to z całą pewnością jej się udało.

Rita Ora Liam Payne – duet promujący ostatnią część  50 Twarzy Greya

Piosenki z soundtracku o miłosnych perypetiach Anastasi Steel i Christiana Greya zawsze stają się ogromnymi hitami. Wiedzą coś o tym Ellie Goulding czy The Weekend.

 

Przy okazji finałowej części w utwór zostali zaangażowani Rita Ora i Liam Payne. Przez atmosferę jaka towarzyszy kinowemu przebojowi, w mediach pojawiły się plotki na temat romansu tych dwojga. Nie dziwimy się, sądząc po chemii jaka wytworzyła się między nimi w teledysku do piosenki „For You”. I choć fani bardzo dobrze zareagowali na ten duet, Cheryl Cole czyli partnerka Liama, nie podziela tego entuzjazmu. Podobno była niezadowolona z tego całego romantycznego zamieszania, które świetnie promowało film, ale niekoniecznie dobrze działało na związek dwojga muzyków. Niepewność Cheryl wynikać mogła również z faktu, że jest ona sporo starsza od ojca swojego dziecka. Rita Ora pokazując swoje młode i piękne ciało w mediach społecznościowych, na pewno nie pomaga.

Nowe Oblicze Greya w kinach

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

 
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA