Siostry Godlewskie zostały niecodziennymi pogodynkami. Wystąpią w telewizji nago!

Sandra Zakrzewska
10.02.2018 00:35
Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie (4funtvextra)

Stało się to, czego wielu z Was się obawiało. Siostry Godlewskie dostały własny program telewizyjny.

Pogoda prezentowana przez siostry Godlewskie

Esmeralda i Małgorzata Godlewskie dostały własny program w telewizji. Siostry, których "pięć minut" rozpoczęło od wykonania piosenki „Pada śnieg” i wrzuceniu filmu na YouTube, poprowadzą niecodzienną prognozę pogody. Siostry Godlewskie będzie można zobaczyć w telewizji 4fun Dance. Nowa pozycja zadebiutuje w ramówce 4fun Dance już w walentynki. Program będzie można oglądać codziennie o 20:00 i 21:00, a także w wydaniu po 23:00. Najbardziej zadziwiające wydaje się ostatnie wydanie, ponieważ Małgorzata i Esmeralda mają wtedy prezentować pogodę bez kompletnego stroju.

 

Magda Godlewska w programie TTV

Warto przypomnieć, że Małgorzata i Esmeralda Godlewskie mają także siostrę Magdalenę. Trzecia z sióstr kilka lat temu także miała swój program telewizyjny. Nocami na antenie ITV prezentowała się jako „Niegrzeczna Pani Domu” i niekompletnie ubrana sprzątała mieszkania. Niedawno wzięła udział w jednym z odcinków programu "Damy i Wieśniaczki", a jej zachowanie spotkało się z pozytywnym przyjęciem widzów, którzy chętnie komentowali jej postać w sieci.

Tych dwóch Godlewskich nie lubię, natomiast Magda jest całkiem fajną dziewczyną, miłą i inteligentną...a ta wieśniaczka, to rzeczywiście taka typowa wieśniara, pusta i egoistyczna
Szczerze? Nie przepadam za siostrami Godlewskimi ale Magda jest spoko. Widać że nie jest taką pustą lalą tylko trochę rozumu ma. A ta wieśniaczka jest okropna i niewychowana.
Nie lubię tej Małgorzaty i Esmeraldy, i widać że Magda trochę wstydzi się z nimi występować. Magda jest miła, inteligenta i ładna.
Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA