Wokalista disco polo chce do KSW! Włodarze mówią jednak stanowczo "Nie"

Kinga Dereniowska
05.02.2018 13:59
kadr z teledysku do utworu

kadr z teledysku do utworu "Ona tańczy dla mnie" (www.facebook.com/grupaweekend/photos_stream)

Od zawsze powtarzano nam, że warto mieć marzenia i aby dążyć do ich spełnienia. Te słowa wyjątkowo wziął sobie do serca lider zespołu Weekend. Jego utwór "Ona tańczy dla mnie", stał się rozpoznawalny przez wszystkich Polaków, co przeniosło się na koncerty i sławę. Sympatyczny wykonawca disco polo jednak nie osiada na laurach i już planuje kolejne przygody!

On tu jest i bije się dla mnie -  Radek Liszewski pokaże na co go stać!

Choć trzeba przyznać, że nowy pomysł Radka Liszewskiego jest dość… szalony. Ale jak radzi zespół Boys, i taki stan rzeczy należy zaakceptować. Co chce zrobić pan Radosław? Wyjść na ring polskiego KSW! W rozmowie z Super Ekspresem, mrugnął oczkiem do organizatorów gali, że jakby coś, to on chętnie wystąpi…

Od zawsze coś uprawiałem. W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem i złapałem na niego niezłego bakcyla. Lubię boksowanie oraz wyzwania. Gdybym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW.

To prawda. Pan Radek uprawia sporo sportu i to widać. Przypomnijmy jak wyglądał kiedyś a jak wygląda teraz:

Nie wszyscy jednak są tak entuzjastycznie nastawieni do tego pomysłu jak pan Radek.

Skoro może Popek, to mogę i ja!

Być może, do takich wyznań, Radka Liszewskiego zachęcił występ w KSW Popka. Autor piosenki „Ona tańczy dla mnie”, pragnie pokazać, że nie ma z nim żartów i potrafi się bić. Zapał piosenkarza gasi kubłem lodowatej wody, jeden z właścicieli KSWMartin Lewandowski. To wypowiedzi gwiazdy disco polo odniósł się na Facebooku:

Teraz do KSW chce każdy, ale my nie chcemy każdego w KSW. Najpierw Panie Radosławie proponuję poćwiczyć, pojechać na małe zawody, coś wygrać, posparować z zawodowcami, a później zgłaszać chęć walki…

Auć, to musiało trochę zaboleć lidera zespołu Weekend. Pytanie tylko, czy faktycznie występ Radka Liszewskiego obniżyłby rangę KSW, czy też jej oglądalność poszybowałaby w górę? W końcu nie jest tajemnicą, że ten gatunek muzyki jest w naszym kraju obecnie bardzo popularny. Zresztą w świece, w którym Popek będzie pląsał się na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, wszystko jest możliwe. Panie Radku, tak jak radzi Jan Kochankowski, niech Pan nie porzuca nadziei!

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA