Świąteczne i noworoczne premiery i pokazy przedpremierowe w Multikinie!

Redakcja
26.11.2019 12:09
JUMANJI: NASTĘPNY POZIOM

JUMANJI: NASTĘPNY POZIOM (SONY PICTURES ENTERTAINMENT / Album/EAST NEWS)

Multikino zaprasza na świąteczne i noworoczne pokazy filmów! Poza stałym repertuarem widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo "Jumanji: Następny poziom", "Futro z misia, "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "Mayday", "Gorący temat" oraz "Koty".

Wyjście do kina, to wspaniały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Właśnie dlatego Multikino stoi otworem dla widzów nawet w Święta! Każdą osobę, która nabierze apetytu na dobry film Multikino zaprasza 25 i 26 grudnia na seans w kinie!

Największą grudniową premierą są „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Film można oglądać na wielkim ekranie już od 18 grudnia, ale z pewnością wielu widzów wybierze właśnie ten film w ramach świątecznego seansu. Miecze świetlne i blastery to jedno, ale w repertuarze znajdzie się także miejsce na kilka innych ciekawych propozycji. Wielbiciele dreszczowców z pewnością zwrócą uwagę na „Black Christmas", czyli nową wersję protoplasty slasherów z 1974 roku. Natomiast miłośnicy familijnych seansów będą zachwyceni taki produkcjami, jak: „Śnieżna paczka", „Kraina lodu 2" czy „Misiek i chiński skarb".

Ponadto 25 i 26 grudnia w Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo „Jumanji: Następny poziom”, które z powrotem wciągnie widzów do gry pełnej przygody i humoru, komedię „Futro z misia” oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Polski film sensacyjny Multikino pokaże również 28 grudnia br. Natomiast 31 grudnia Multikino zaprasza na przedpremierowe pokazy filmów: „Mayday”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” oraz „Gorący temat”.

Widzów, którzy planują rozpocząć nowy rok w kinie na pewno ucieszy wiadomość, że w Multikinie 1 i 2 stycznia 2020 roku będzie można zobaczyć przedpremierowo musical „Koty”. Tym razem laureat Oscara Tom Hooper („Les Misérables. Nędznicy”, „Dziewczyna z portretu”, „Jak zostać królem”) przedstawia zapierającą dech w piersiach filmową wersję kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera. W filmie widzowie zobaczą m.in.: Jamesa Cordena, Judi Dench, Jasona Derulo, Idrisa Elbę, Jennifer Hudson, Iana McKellena, Taylor Swift oraz Rebel Wilson, a także główną solistkę Royal Ballet – Franceskę Hayward w jej ekranowym debiucie. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

Bilety na wszystkie premierowe i przedpremierowe pokazy można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www oraz aplikację na telefon.

POLECANE RADIA