Filmowy Sylwester 2019 w Multikinie - Baw się razem z nami podczas tej wyjątkowej nocy!

Redakcja
01.08.2019 09:40
Plac Wolności w Poznaniu - tak było na sylwestra 2019. W tym roku fajerwerków nie będzie. A hotele skontroluje policja i sanepid

Plac Wolności w Poznaniu - tak było na sylwestra 2019. W tym roku fajerwerków nie będzie. A hotele skontroluje policja i sanepid (Fot. Piotr Skornicki / Agencja Gazeta)

Sylwester w Multikinie to propozycja dla wszystkich fanów kina, którzy chcą spędzić tą wyjątkową noc w prawdziwie filmowej atmosferze. Kinomaniacy podczas Sylwestra 2019 będą mogli obejrzeć przedpremierowe tytuły oraz starannie wyselekcjonowane hity mijającego roku.

Sylwester w Multikinie to coroczna impreza, na której fani kina mogą spędzić tę wyjątkową noc w prawdziwie filmowej atmosferze. W tym roku zabawa odbędzie się w Multikinach: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań 51, Rzeszów, Warszawa – Targówek, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Wola, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Arkady.

Na filmową ucztę sieć kin Multikin przygotowało dwa pakiety, które z pewnością zadowolą gości.

W pierwszym pakiecie goście będą mieli okazję zobaczyć przedpremierowo film „Gorący temat” w doborowej obsadzie, a także premierowo film „Pan T.” oraz „Oficer i Szpieg” w reżyserii Romana Polańskiego.

W drugim pakiecie goście obejrzą świetną polską komedię, czyli „Futro z Misia” oraz przedpremierowo film „Mayday”. Dodatkowo zobaczą przedpremierowo rodzimą gangsterską produkcję pod tytułem „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa ”

Uczestnicy Filmowego Sylwestra w Multikinie otrzymają także: lampkę wina musującego o północy oraz produkty barowe w cenie biletu (duży popcorn solony, średnie nachos oraz dwa dowolnie wybrane napoje gazowane: Coca-Cola, Cola-Cola Zero, Fanta, Sprite).

Ceny biletów:

· Bydgoszcz, Lublin, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Kraków, Poznań 51, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Wrocław Pasaż: 99,00 PLN

· Warszawa Złote Tarasy: 129,00 PLN

Bilety na Sylwestra 2019 w Multikinie można zakupić w kasach biletowych oraz na stronie www.multikino.pl od 20 do 31 grudnia 2019. W dniu wydarzenia sprzedaż tylko w kasach kina.

POLECANE RADIA