Program "Top Model" powraca do telewizji z 7. edycją

Zofia Nacewska
01.04.2018 13:50
Uczestniczki 3. edycji 'Top Model'

Uczestniczki 3. edycji 'Top Model' (TVN/ X-News)

Po dwuletniej przerwie w emisji, "Top Model" ma powrócić z nową serią na antenę stacji TVN już jesienią tego roku.

Jakie będą dalsze losy programu „Top Model”?

Informacja o wielkim powrocie rozrywkowego formatu została oficjalnie potwierdzona przez TVN. Jak powiedziała szefowa działu PR stacji – Joanna Górska w rozmowie z „Telemagazynem”:

To prawda, rozpoczęliśmy prace nad kolejną edycją programu Top Model. Obecnie kompletujemy zespół produkcyjny. Decyzje co do dnia i godziny emisji jeszcze nie zapadły.

Na razie wiadomo tylko, że „Top Model” na ekranach naszych telewizorów możemy się spodziewać w jesiennej ramówce. Na razie swój udział w show potwierdził prowadzący i mentor w poprzednich edycjach Michał Piróg, który w rozmowie w „Plejadą” wspominał jaką satysfakcję daje mu udział w takim projekcie jak „Top Model”, a zwłaszcza rola mentora:

Możesz być nie tyle tylko świadkiem, co uczestnikiem pewnego rodzaju transformacji. Bo one miały miejsce w każdej edycji. Przychodzi nieopierzone kurczątko i nagle okazuje się, że zaczyna sobie radzić (…) Wychodzi na to, że oni odrobili lekcje, a my nie gadaliśmy im aż takich głupot, bo jakoś sobie radzą.

W skład jury „Top Model 6” wchodzili: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. Natomiast zadaniem Michała Piróga była opieka nad uczestnikami na etapie castingów oraz podczas wykonywania przez nich zadań. Program był emitowany na antenie TVN, we wtorki o godzinie 21.30.

Zobacz także

POLECANE RADIA