Drugi sezon "Westworld". Premiera już 23 kwietnia

Zofia Nacewska
01.04.2018 09:30
'Westworld': James Mardsen (kowboj Teddy) i Evan Rachel Wood (piękna panna Dolores)

'Westworld': James Mardsen (kowboj Teddy) i Evan Rachel Wood (piękna panna Dolores) (Fot. HBO)

Po 2 latach oczekiwań, HBO powraca z drugim sezonem serialu "Westworld". Fani z Polski będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek już 23 kwietnia w HBO oraz na platformie HBO GO.

Co czeka na nas w nowym sezonie „Westworld”?

Gdy w 2016 r. serial „Westworld” zadebiutował na antenie HBO, nikt nie spodziewał się, że z niszowej produkcji stanie się światowym fenomenem, który zgarnie cztery statuetki, podczas rozdanie nagród Emmy. „Westworld” szybko stał się nie tylko telewizyjnym hitem, ale także popkulturowym fenomenem, który zaskarbił sobie fanów na całym świecie. Teraz serial powraca z oczekiwanym przez widzów, drugim sezonem.

Po wielu teaserach, wywiadach z aktorami oraz tajemniczych wskazówkach na plakatach, na niecały miesiąc przed premierą nowych odcinków został „Westworld”, udostępniony oficjalny zwiastun drugiej serii.

 

„Westworld” został stworzony przez Jonathana Nolana i Lisę Joy. Przedstawia historię futurystycznego parku rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Jest klasyfikowany jako western si-fi. Serial skupia się wokół kulisów całego przedsięwzięcia, za którym stoi genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins), a także na androidach, które obsługują park.

Drugi sezon „Westworld” zadebiutuje w USA 22 kwietnia. W Polsce premierowy odcinek serii będzie można obejrzeć dzień później w HBO oraz na platformie HBO GO.

Zobacz także

POLECANE RADIA