Robert Jankowski i Karol Strasburger łączą siły w programie "The Wall"

Zofia Nacewska
27.03.2018 11:08
'The Wall'

'The Wall' (Screen: Youtube The Wall)

W świąteczny poniedziałek prowadzący programów "Jaka to melodia" oraz "Familiady", czyli Robert Jankowski i Karol Strasburger pojawią się w specjalnym wydaniu "The Wall. Wygraj marzenia" i wspólnie zawalczą o nagrodę pieniężną. Na co ją przeznaczą?

Gospodarze teleturniejów wspólnie w „The Wall. Wygraj marzenia”

Jak dotąd w programie „The Wall” nie było jeszcze takiego duetu. W związku ze Świętami Wielkanocnymi, TVP przygotowało specjalne wydanie show, które zostanie wyemitowane wyjątkowo nie w piątek, a w świąteczny poniedziałek. Jego specjalnymi gości będą prowadzący najpopularniejszych teleturniejów Telewizji Polskiej. Jak komentował swój udział w „The Wall. Wygraj marzenia” Robert Jankowski w trakcie zdjęć do wydania specjalnego programu:

Bardzo mi się podobało! Nie spodziewałem się, że to wywoła we mnie takie emocje.

Na jaki cel Robert Jankowski i Karol Strasburger przekażą wygraną sumę? Tego jeszcze nie wiadomo.

„The Wall” swoją premierę miało w TVP1 we wrześniu zeszłego roku. Program odniósł sukces i dlatego stacja zdecydowała o jego powrocie na początku 2018 r.. W roli gospodarza całego show możemy zobaczyć Pawła Orleańskiego. „The Wall. Wygraj marzenia” powstało na bazie swojego amerykańskiego odpowiednika.

W grze bierze udział dwójka zawodników, których zadaniem jest odpowiadanie na pytania, za które otrzymują pieniądze. O kwocie decyduje przypadek – kule toczące się wzdłuż ściany i odbijające się od znajdujących się na niej kołków. Każda kula wpada do jednej z 15 kieszeni. Do każdego otworu przypisana jest pewna kwota – od 1 złotego, do 100 tysięcy złotych.

„The Wall. Wygraj marzenia” można oglądać w piątki o godzinie 20.35 w TVP1.

Zobacz także

POLECANE RADIA