Nowa jurorka w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zofia Nacewska
27.03.2018 08:40
Jury 'Twoja twarz brzmi znajomo 9' (Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Małgorzata Walewska)

Jury 'Twoja twarz brzmi znajomo 9' (Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Małgorzata Walewska) (https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/?hl=pl)

Zmiana w muzycznym show stacji Polsat - "Twoja twarz brzmi znajomo". W najbliższym, sobotnim odcinku programu nie pojawi się Małgorzata Walewska. Na jej miejscu za stołem jury zobaczymy znaną z serialu "Przyjaciółki" aktorkę - Joannę Liszowską.

Nowa twarz w „TTBZ”

Śpiewaczka operowa – Małgorzata Walewska piastowała funkcję jurorki w „Twoja twarz brzmi znajomo” od samego początku emisji programu. Także w nowym, już 9. sezonie show, jak dotąd oceniała wokal i charakteryzację uczestników wraz z: Katarzyną Skrzynecką, Kacprem Kuszewski i Pawłem Królikowskim. Jednakże okazuje się, że nie zobaczymy jej w piątym odcinku najnowszej serii. Małgorzata Walewska nie mogła się stawić na planie ze względu na zobowiązania w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Jej miejsce zajmie uczestniczka 2. edycji „TTBZ”, znana z serialu „Przyjaciółki” aktorka – Joanna Liszowska. Biorąc udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”, nowej jurorce udało się zdobyć trzecie miejsce. Aktorka ma również doświadczenie w ocenianiu zmagań w programach rozrywkowych. Była między innymi członkinią jury w nadawanym w latach 2012-201 programie „Got to Dance. Tylko taniec” wyprodukowanym również przez stację Polsat.

Jak Joanna Liszowska poradzi sobie w tej roli i czy uda jej się zastąpić Małgorzatę Walewską? Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 31 marca o godzinie 22.10 w Polsacie.

Zobacz także

POLECANE RADIA