Program "Big Music Quiz" znika z TVP2. Jakie będą dalsze losy show?

Zofia Nacewska
25.03.2018 11:05
Magdalena 'Kajra' Kajrowicz i Sławomir Zapała

Magdalena 'Kajra' Kajrowicz i Sławomir Zapała (https://www.instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/)

Dziś wieczorem w programie drugim Telewizji Polskiej zostanie wypuszczony ostatni odcinek nowego, muzycznego formatu - "Big Music Quiz". Nie oznacza to jednak, że program, w którym prowadzącym jest król rock polo - Sławomir Zapała znika z anteny! Stacja zadecydowała, że show zostanie przeniesione do ramówki TVP1.

„Big Music Quiz” w TVP1

Program Sławomira i jego żony Magdaleny „Kajry” Karjowicz od 11 marca mieliśmy szansę oglądać w niedziele o 20.00. Teraz to jednak ulegnie zmianie. Po wyemitowanym 25 marca, trzecim odcinku „Big Music Quiz”, kolejny będziemy mogli obejrzeć TVP1, ale będziemy musieli poczekać aż do piątku 6 kwietnia, do godziny 21.30. Będzie to stała zmiana w rozkładzie ramówkowym stacji.

Nowy program rozrywkowy od TVP oparto na francuskim formacie "Le Grand Blind Test". W "Big Music Quiz" dwie czteroosobowe drużyny złożone polskich gwiazd i celebrytów, rywalizują ze sobą w muzycznych konkurencjach. Do wygranej w programie jest potrzebny dobry słuch, refleks, ale także poczucie humoru. Zadaniem uczestników jest odgadnąć jaki artysta lub zespół oryginalnie wykonuje dany utwór. Piosenki są wykonywane przez dzieci oraz samych uczestników, puszczone w zwolnionym lub przyśpieszonym tempie, zmiksowane oraz zagrane na nietypowych instrumentach.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA