Doda o "Iron Majdan". Co sądzi o programie byłego męża?

Zofia Nacewska
25.03.2018 09:30
Dorota 'Doda' Rabczewska

Dorota 'Doda' Rabczewska (https://www.instagram.com/dodaqueen/?hl=pl)

Dorota "Doda" Rabczewska poprowadziła dla swoich fanów relacja live na swoim Instagramie. W trakcie niej odpowiadała na pytanie zadane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło tego czy wokalistka ogląda nową produkcję TVN - "Iron Majdan". Co odpowiedziała gwiazda?

Co Doda myśli o „Iron Majdan”?

W nowym reality-show od stacji TVN, były partner DodyRadosław Majdan i jego obecna żona Małgorzata Rozenek-Majdan udają się w najdalsze zakątki świata i podejmują różne, często ekstremalne zadania, które stawia przed nimi produkcja programu. W piątek, Doda postanowiła porozmawiać ze swoimi fanami podczas prowadzonej przez nią relacji na Instagramie. Wszyscy obserwujący mogli zadawać wokalistce pytania. Wtem jeden z nich zapytał, czy piosenkarka śledzi w telewizji program „Iron Majdan”? Na to Doda odpowiedziała, głęboko wzdychając:

O Jezu… Chyba zrozumieją mnie teraz wszystkie rozwódki. Gdybyśmy chciały co tydzień oglądać w domu swoich byłych mężów, to byśmy się z nimi nie rozwodziły, prawda?

Dorota „Doda” Rabczewska i Radosław Majdan byli małżeństwem w latach 2005-2008. Mimo tego jak widać, gwiazda nie ma problemu z odpowiadaniem na niezręczne pytania o swoich byłych.

Poza karierą muzyczną, wokalistka może się cieszyć kolejnymi sukcesami. Film w reżyserii Władysława PasikowskiegoPitbull. Ostatni pies”, w którym występuje cieszy się od premiery ogromną popularnością. Sama Doda jest chwalona za swój aktorski debiut i genialne wczucie się w rolę.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA