Król rock polo - Sławomir u króla TVN-u - Kuby Wojewódzkiego. Co z tego wyniknie?

Zofia Nacewska
20.03.2018 20:12
Bartek Kotschedoff, Sławomir Zapała, Magdalena 'Kajra' Kajrowicz oraz Kuba Wojewódzki

Bartek Kotschedoff, Sławomir Zapała, Magdalena 'Kajra' Kajrowicz oraz Kuba Wojewódzki (https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/)

Już dziś wieczorem o 22.30 w programie Kuby Wojewódzkiego będziemy mogli zobaczyć autora hitu "Miłość w Zakopanem" - Sławomira Zapałę. W show pojawią się także jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz oraz Bartek Kotschedoff.

Co będzie działo się u Wojewódzkiego?

Po ostatnim Sylwestrze z Dwójką, Sławomir stał się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która szybko zaskarbiła sobie rzesze wiernych fanów. Od 11 marca, w każdą niedzielę o 20.15 w TVP2 można oglądać nowy program – „Big Quiz Music”, w którym prowadzącym jest Sławomir.

Do sieci trafiła krótka zapowiedź wtorkowego show. A w niej mogliśmy usłyszeć, jak Sławomir Zapała śpiewa czołówkę z serialu „Świat według Bundych”. Ale wydaje się, że największe wyzwanie stoi przed Kajrą, która będzie musiała zmierzyć się z bardzo osobistymi pytaniami Kuby Wojewódzkiego dotyczącymi jej męża.

Ponadto w programie pojawi się aktor – Bartek Kotschedoff, który jest znany z takich produkcji jak: „Atak paniki” (2017), „Historia Roja” (2015), „W spirali” (2015) oraz serialu telewizyjnego „Bodo” (2016).

Zobacz także

POLECANE RADIA