"Iron Majdan" w Los Angeles! Co się wydarzyło w kolejnym odcinku programu?

Zofia Nacewska
20.03.2018 16:26
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (https://www.instagram.com/m_rozenek/)

W kolejnym odcinku "Iron Majdan" TVN, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan musieli dołączyć do komuny ulicznych artystów z Venice Beach i nauczyć się w jaki sposób zarabiać pieniądze na ulicy w słonecznej Kalifornii. To zadanie spotkało się z głośnym sprzeciwem Małgorzaty Rozenek-Majdan, która załamana złamała zasady show i skontaktowała się z producentami programu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na ulicach Los Angeles

Małgosia i Radek musieli się zmierzyć z wizją LA daleką od tej, którą można zobaczyć w telewizji. W czasie swojego pobytu w Kalifornii małżeństwo polskich celebrytów dołączyło do świata ulicznych artystów z Venice Beach. Ich głównym zadaniem było przygotowanie performancu, który przyciągnie przechodniów, a także zarobienie w ten sposób pieniędzy. Pomóc mieli im w tym królowie ulic Los Angeles, którzy zaoferowali Majdanom nocleg.

Cały pomysł i życie w komunie ulicznych artystów spotkał się z głośnym sprzeciwem „Perfekcyjnej Pani Domu”, która była przede wszystkim oburzona miejscem w jakim mieli z Radkiem nocować. Wszędzie panował brud, a Majdanowie nie mieli nawet gdzie położyć materaca. Skończyło się to tym, że swoją pierwszą noc w LA spędzili na przystanku autobusowym.

Rozgorączkowana Małgosia postanowiła załamać jedną z zasad show i zadzwonić do jednego z producentów „Iron Majdan”:

Co za koszmar. Nie mogę tego zdzierżyć. Oszaleję za moment. To jest jakiś koszmar. Ja tam się nie położę spać. To ja cię informuję!

Dalsza część rozmowy nie została ujawniona widzom.

„Iron Majdan” TVN, czyli jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poradzili sobie z zadaniem?

Następnego ranka, para stawiła się na treningu przed show z królem ulicy. Majdanowie zostali pochwaleni za naukę trudnej choreografii i otrzymali po 100 dolarów kieszonkowego, które postanowili przeznaczyć na nowe lokum. Kolejnego dnia odbyły się kolejne próby przed występem. Polscy celebryci zostali się pochwaleni za otwarcie się na społeczność ulicznych artystów z LA.

W ramach występu Małgosia i Radek przygotowali zabawę ze strzelaniem goli do bramki, na której stanął oczywiście sam Majdan. Jednak podczas występu zapomnieli wykonać ostatniej części zadania, jaką było zbieranie pieniędzy. Mimo tego, para była zadowolona z wykonanej pracy. Zadowoleni z ich występu mieszkańcy Venice Beach przygotowali dla Majdanów specjalne, przestawiające ich graffiti.

Odcinki „Iron Majdan” można oglądać w powiedział o 22.30 w TVN, a także na platformie Player.pl. Żeby znaleźć program, wystarczy wpisać w swojej wyszukiwarce: „iron majdan player”.

Zobacz także

POLECANE RADIA