Sławomir prezentuje nowy kawałek. Co o "Ty mała znów zarosłaś" sądzą internauci?

Zofia Nacewska
20.03.2018 11:46
Kadr z teledysku do utworu 'Ty mała znów zarosłaś'

Kadr z teledysku do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' (https://www.instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/)

Gwiazda rock polo i polski showman,Sławomir Zapała, w dniu swoich 35. urodzin zrobił swoim fanom niemałą niespodziankę. Wczoraj do sieci trafił nowy klip do piosenki "Ty mała znów zarosłaś". Czy utwór osiągnie taką popularność, jak "Miłość w Zakopanem"?

Sławomir Zapała – „Miłość w Zakopanem”, a teraz „Ty mała znów zarosłaś”?

Sławomir nie zwalnia tempa. Najpierw hit „Miłość w Zakopanem”, stał się przebojem Sylwestra 2018, potem został prowadzącym nowego show od TVP„Big Quiz Music”. Teraz król rock-polo podbija polską scenę muzyczną utworem „Ty mała znów zarosłaś”. Fani są zgodni – ten kawałek to kolejny przebój. Jak piszą komentujący pod teledyskiem zamieszczony w serwisie YouTube:

Komentarz pod teledyskiem do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' w serwisie YouTubeKomentarz pod teledyskiem do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' w serwisie YouTube @Jim J

Komentarz pod teledyskiem do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' w serwisie YouTubeKomentarz pod teledyskiem do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' w serwisie YouTube @kowal jr

Komentarz pod teledyskiem do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' w serwisie YouTubeKomentarz pod teledyskiem do utworu 'Ty mała znów zarosłaś' w serwisie YouTube @Filip Hodowca

W tym momencie „Ty mała znów zarosłaś” ma ponad już ponad pół miliona wyświetleń. Pojawiają jednak negatywne głosy, głównie na profilu Sławomira na Facebooku. Część fanów zarzuca mu, że w porównaniu z poprzednimi klipami, temu brak zgrania i oryginalnego pomysłu. Jak twierdzą komentujący trudno jest powtórzyć sukces „Miłość w Zakopanem”. Większość jednak jest pod dużym wrażeniem. Urzekły ich piękne plenery w teledysku, wielu też wykorzystało moment publikacji klipu na złożenie królowi rock-polo najlepszych życzeń z okazji 35. urodzin.

W teledysku główną rolę odgrywa piękna żona Sławomira – Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Piosenka „Ty mała znów zarosłaś” jest przepełniona klasycznym dla Sławomira rubasznym poczuciem humoru i dystansem do sobie, za który kochają go fani. Utwór szybko wpada w ucho, a wiosenny klimat i górski krajobraz cieszą oko.

 

Sławomir Zapała – „Miłość w Zakopanem”, czyli początek kariery polskiego showmana

Zapała, który z wykształcenia jest aktorem, podbił polską scenę muzyczną pod pseudonimem „Sławomir” i szybko zdobył rzesze wiernych fanów w całej Polsce. Jak sam mówi tworzy muzykę spod znaku rock polo, a jego największy hit „Miłość w Zakopanem” został obejrzany w serwisie YouTube już ponad 121 milionów razy, a ta liczba wciąż rośnie. Od 11 marca Sławomira można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.15 w TVP2, gdzie prowadzi nowe muzyczne show – „Big Quiz Music”.

Zobacz także

POLECANE RADIA