Filip Chajzer zachęca widzów do oglądania programu "Hipnoza"

Zofia Nacewska
18.03.2018 18:52
Filip Chajzer

Filip Chajzer (Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta)

Przed premierą trzeciego, sobotniego odcinka programu "Hipnoza", jego prowadzący - Filip Chajzer zachęcał swoich fanów i obserwujących go na Instagramie do oglądania show. Ponadto, dziennikarz polecił sposób co zrobić, jeśli nowy format od TVN-u nie spełnia naszych oczekiwań.

„Hipnoza” – porażka wiosennej ramówki TVN-u

Od pierwszego odcinka nowego programu, internet zawrzał od negatywnych komentarzy na jego temat. Jak twierdzą widzowie, nawet postać sympatycznego i charyzmatycznego Filipa Chajzera w roli prowadzącego nie ratuje show. Sam dziennikarz mimo tak takiego odzewu stara się przekonać widzów, że „Hipnoza” jest warta ich czasu. Podobnie sama stacja TVN. Nic w tym dziwnego, w końcu od początku tego roku „Hipnoza” była promowana jako jeden z najmocniejszych punktów w wiosennej ramówce TVN-u.

W jaki sposób TVN promuje program „Hipnoza”?

Przed telewizyjnymi premierami dwóch pierwszych odcinków, w „Dzień dobry TVN” zjawili się – najpierw specjalista od hipnozy, który Kindze Rusin i Piotrowi Kraśko tłumaczył, że sama hipnoza nie jest sztuczką, a metodą leczenia stosowaną w niektórych terapiach. A następnie Artur Makieła – hipnotyzer, który promując swoją działalność, jednocześnie opowiadał widzom o tajnikach sztuki hipnotyzowania.

Teraz promocją zajął się sam Filip Chajzer, który zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z planu show z podpisem:

Wiem, że nie mogliście się doczekać. Zaczynamy. Moja mama już przed TV, bądź jak mama Filipa. Jeśli dalej tego nie widzisz to alkohol jest dla ludzi.

Czy widzowie powinni potraktować tę radę na serio?

Co na to widzowie i obserwujący Filipa Chajzera?

Pod postem komentujący głównie wyrażają żal, że tak lubiany przez nich Filip Chajzer bierze udział w produkcji programu „Hipnoza”. Widzowie zwracają uwagę, że poziom produkcji jest żenujący, a emitując ją TVN się ośmiesza. Najbardziej oburza ich to, że uczestnicy programu to najprawdopodobniej podstawieni aktorzy, a nie przypadkowe osoby, jak stara się zapewnić stacja. Jak napisała jedna z komentujących – @martyna.gaik:

Filip, jesteś za dobry na takie programy... Totalnie Twoja osoba mi tam nie pasuję, wg mnie to wręcz kompromitacja. Oby o tym szybko zapomniano.

Powstaje pytanie, czy kolejnych tygodniach „Hipnoza” odbije się od dna albo czy TVN będzie musiała zrezygnować z tej pozycji w swojej ramówce?

Zobacz także

POLECANE RADIA