Beyonce i JAY-Z wystąpią w Polsce. Znamy datę ich koncertu!

Zofia Nacewska
13.03.2018 16:00
Beyonce i Jay-Z

Beyonce i Jay-Z (Instagram.com/beyonce)

Już 30 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie wystąpią Beyoncé i JAY-Z. Ich światowe tournée obejmie również między innymi Niemcy, Włochy, Wielką Brytanię oraz Stany zjednoczone. Beyoncé i JAY-Z w Polsce będą w ramach trasy koncertowej "On the Run II". Czym zaskoczy występ pary muzyków w Warszawie?

Beyoncé i JAY-Z w Polsce – gdzie i kiedy będzie można kupić bilety na koncert?

Fani będą mogli kupić bilety na ten koncert już w przedsprzedaży, która ruszy 18 marca. Z możliwości udziału w przedsprzedaży będą mogli skorzystać posiadacze kart kredytowych Citi, które są oficjalnymi kartami trasy stadionowej „OTR II”.

Regularna sprzedaż wejściówek na koncert rozpocznie się 5 dni później, czyli w piątek 23 marca. Bilety będą kosztować od 80, do 550 złotych. Cena pakietu VIP, dla największych fanów Beyoncé i JAY-Z, to wydatek około 800 – 3 500 złotych. Jak poinformowali przedstawiciele PGE Narodowego w Warszawie, wszystkie wejściówki można będzie dostać na stronie www.livenation.pl.

„OTR II”, czyli wspólny projekt Beyoncé i JAY-Z

Trasa „On the Run II” rozpoczyna się we środę 6 czerwca w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Beyoncé i JAY-Z pojawią się nie tylko w Warszawie, ale również w 15 innych miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej.

Wcześniej Beyoncé w Polsce mogliśmy zobaczyć tylko jeden raz – gdy występowała w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festiwal w 2013 roku. Chyba najbardziej znany utwór Beyoncé – „Halo” rozgrzał wtedy polską publiczność do czerwoności. A sam Narodowy pękał w szwach od wypełniających go po same brzegi fanów. Wtedy, po zakończonym koncercie, wokalistka zadeklarowała, że chce jeszcze do Polski przyjechać.

JAY-Z natomiast zagościł w Polsce był już kilkukrotnie. Raper występował między innymi na Open'er Festival w Gdyni, jak również na Coke Live Music Festival w Krakowie.

Czego można się w takim razie spodziewać po ich wspólnym koncercie JAY-Z i Beyoncé w Polsce? Na pewno jeszcze większego ognia i emocji niż na ich solowych koncertach!

Miejmy nadzieję, że 30 czerwca na PGE Narodowym usłyszymy hity Beyoncé: „Halo” oraz „Drunk in Love”, a także „Family Feud” z repertuaru JAY-Z.

Zobacz także

POLECANE RADIA