Justin Bieber i Selena Gomez znowu się rozstali? O co poszło tym razem?

Zofia Nacewska
13.03.2018 16:01
Selena Gomez , Justin Bieber

Selena Gomez , Justin Bieber (DSCVRM Instagram)

Justin Bieber, Selena Gomez - 2018 rok stał się początkiem ich końca? Jedna z najbardziej znanych muzyczny par, czyli Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się ze sobą po raz kolejny. Na decyzję Seleny o zakończeniu związku z kanadyjskim piosenkarzem wpływ miał negatywny stosunek jej rodziny i innych bliskich do Biebera, ale przede wszystkim brak akceptacji tej relacji przez matkę wokalistki.

Justin Bieber, Selena Gomez. 2018 rok wyznaczył koniec ich związku?

Gdy jesienią zeszłego roku Justin i Selena znowu zaczęli pokazywać się razem, ich fani oszaleli. Para nie utrzymywała za sobą kontaktu od 2014 r., kiedy to po wielu burzliwych kłótniach i kolejnych perturbacjach zerwali ze sobą. Jednak, gdy Selena rozstała się z wokalistą The Weeknd, postanowili odnowić swoja relację. Prasę obiegła wiadomość, że żeby nie popełnić błędów z przeszłości para celebrytów myśli naprawdę poważnie o swoim związku, a także planuje wspólną przyszłość i pracuje nad swoim związkiem chodząc na terapię.

Wydawało się więc, że wszystko stoi na najlepszej drodze do szczęśliwego zakończenia, gdy kilka dni temu pojawiła się informacja, że Justin i Selena muszą zrobić sobie przerwę, żeby złapać chwilę oddechu po spięciach i kłótniach do jakich między nimi doszło. Według portalu eonline.com o definitywnym rozstaniu nie miało być mowy:

Mieli ostatnio sporo nieporozumień, a jedna kłótnia przerodziła się w naprawdę dużą awanturę. Wtedy stwierdzili, że chcą od siebie odpocząć, co nie zmienia faktu, że cały czas mają ze sobą kontakt i uczucia, jakimi się darzą nie uległy zmianie. Zdecydowanie to nie jest koniec, ale oboje potrzebują spędzić trochę czasu osobno. 

Justin Bieber i Selena Gomez 2018 – czy rodzina i bliscy piosenkarki stanęli na drodze do ich związku?

Jednakże jak podje magazyn US Weekly, rozstanie Seleny z Justinem było jej decyzją, a wpływ na nią miała jej matka – Mandy Teefey. Mając z pamięci co wcześniej przeżywała 25-letnia artystka, Teefey nie zaakceptowała jej ponownego zejścia się córki z Bieberem. Jak podaje US Weekly:

Rodzina Justina kocha Selenę, ale niestety jej bliscy go nie znosili.  Piosenkarka robiła wszystko co w swojej mocy, żeby przekonać ich do chłopaka, jednak oni wiedzieli swoje (…) Matka przypomniała córce, że niezdrowa relacja z muzykiem mogłaby negatywnie wpłynąć na jej stan psychiczny.

Podobny stosunek do Biebera ma przyjaciółka Gomez - Francia Almendarez, która we wrześniu zeszłego roku uratowała Selenie życie oddając jej jedną ze swoich nerek. Gdy miesiąc później Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie, tabloidy opublikowały informację, że między przyjaciółkami doszło do spięcia. Francia Almendarez, która nie pochwalała odnowienia przez wokalistę relacji z Bieberem miałaby wtedy powiedzieć, że nie po to oddała Selenie nerkę, by ta zrujnowała sobie życie z Justinem.

Powstaje zatem pytanie czy to naprawdę tylko chwilowa przerwa czy definitywny koniec związku Seleny i Justina?

Zobacz także

POLECANE RADIA