Pierwszy odcinek "Big Music Quiz" za nami. Co się działo?

Zofia Nacewska
13.03.2018 07:37
Magdalena 'Kajra' Kajrowicz, Ewa Kasprzak i Sławomir w programie 'Big Music Quiz'

Magdalena 'Kajra' Kajrowicz, Ewa Kasprzak i Sławomir w programie 'Big Music Quiz' (https://www.instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/)

W niedzielę swoją premierę miał nowy muzyczno-rozrywkowy format od TVP2, czyli "Big Music Quiz". Stacja prowadzenie show oddała w ręce w ręce piosenkarza oraz gwiazdy rock polo - Sławomira Zapały oraz jego żony - Magdaleny "Kajry" Kajrowicz. Jak poradzili sobie w tych rolach? Co o show sądzą widzowie?

„Big Music Quiz” – jak wyglądał pierwszy odcinek?

Nowy program produkcji TVP to muzyczny teleturniej, w którym dwie czteroosobowe drużyny w sześciu kolejnych rundach odpowiadają na pytania związane z polską i światową sceną muzyczną. Polscy celebryci muszą umieć rozpoznać tytuły kolejnych utworów oraz odpowiadać na pytania dotyczące wykonawców oraz muzycznych ciekawostek.

W pierwszym odcinku „Big Music Quiz” zwyciężyła Olga Frycz. W premierowym wydaniu nowego programu pojawili się również: Piotr Kupicha, Antoni Królikowski, Marzena Rogalska, Norbi, Grzegorz Halama, Otylia Jędrzejczak oraz Katarzyna Bujakiewicz.

Jak „Big Music Quiz” oceniają widzowie programu?

Start show odbił się echem w internecie, gdzie widzowie komentowali pierwszy odcinek „Big Music Quiz”. Po muzyczno-rozrywkowym show przeszła fala krytyki.

Zdania są jednak podzielone i wielu Polaków przed telewizorami było zadowolone z premiery programu. Internauci chwalili także debiut Sławomira w roli prowadzącego.

Sama TVP jest jednak zadowolona z emisji pierwszego odcinka „Big Music Quiz” i według danych podanych na profilu na Twitterze Jacka Kurskiego program oglądało w niedzielę 2,36 milionów Polaków.

Kolejne odcinki „Big Music Quiz” będą emitowane w każdą niedzielę o 20.15 w TVP2.

Zobacz także

POLECANE RADIA