W 2. odcinku programu "Taniec z gwiazdami" odpadły aż dwie pary. Którzy celebryci musieli pożegnać się z tanecznym show?

Zofia Nacewska
11.03.2018 08:00
'Taniec z Gwiazdami'

'Taniec z Gwiazdami' (KAPIF)

To Jarosław Kret i Antek Smykiewicz jako pierwsi odpadli z 8. Edycji polsatowskiego "Dancing with Stars. Tańca z gwiazdami. Wraz z nimi z show zniknęły ich taneczne partnerki - Lenka Klimentowa i Agnieszka Kaczorowska. Jak wyglądały ich występy i czy naprawdę zasłużyli by opuścić show już w drugim odcinku programu?

Co działo się w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”?

W pierwszym odcinku programu „Dancing with Stars. Taniec z gwiazdami” nie opadła żaden z tańczących duetów. Prowadzący – Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska zapowiedzieli, że w następnym tygodniu nie będzie taryfy ulgowej i dwie pary będą musiały pożegnać się z show.

Motywem przewodnim dla drugiego odcinka 8. serii polsatowskiego „Tańca z gwiazdami” były pasje i hobby jego uczestników. Ten osobisty akcent jednak nie pomógł parom, które odpadły z programu.

Jak wyglądały występy par, które musiały odejść z show?

Tańcząc w pierwszym odcinku Jarosław Kret i Lenka Klimentowa zdobyli tylko 12 punktów we wspólnej ocenie członków jury, co jest jednym z najniższych wyników w historii całego programu. W drugim odcinku prezenter pogody i tancerka podjęli się salsy, którą wykonali w studiu Polsatu do letniego, muzycznego hitu, czyli do piosenki „Despacito” Luisa Fonsiego.

Jury nie kryło niezadowolenia występem pary. Ola Jordan krytykowała, że technika i sposób tańczenia Kreta nic się nie zmieniły od czasu pierwszego odcinka. Dodała, że mimo talentu tanecznego Lenki Klimentowej, to prezenterowi daleko było do wczucia się latynowski klimat i rytm salsy. Jak powiedziała po ich tańcu Iwona Pawlovic:

Talent nie brwi - nie masz, nie dorysujesz.

Po werdykcie jury i odpadnięciu z programu, Jarosław Kret tak mówił w rozmowie z „Plejadą” o swoim udziale w „Tańcu z gwiazdami”:

Szkoda, że nie będę już tańczył z Lenką, ale nie nadaję się do tego. Przyjmując zaproszenie do "Tańca z gwiazdami" myślałem, że odpadnę po pierwszych odcinku. Lenka przekonywała mnie, że tak źle nie będzie. Nie nadaję się do tańca. Wziąłem udział, bo to nowa przygoda, współzawodnictwo.

Występ Jarosława Kreta i Lenki Klimentowej został w sumie oceniony na 14 punktów.

Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska zaprezentowali quickstep. Ich stronę i choreografia nawiązywały do gry „Mario Super Bros”, która jest wielką, pozamuzyczną pasją Antka. Podczas występu piosenkarz i tancerka wcielili się w głównych bohaterów tej gry.

Mimo ciepłych słów i wysokiej noty, jaką przyznał parze Andrzej Grabowski, reszta członków jury nie miała podobnych opinii. Antek Smykiewicz został przede wszystkim skrytykowany za brak właściwej techniki podczas występu. Ostatecznie piosenkarz i jego partnerka otrzymali w sumie 18 punktów od jury.

Po podsumowaniu zbiorczych wyników za dwa pierwsze występu w programie „Dancing with Stars. Taniec z gwiazdami”, że na samym dole tabeli znaleźli się właśnie Jarosław Kret wraz z Lenką Klimentową oraz Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska. Oznaczało to, że obie pary muszą pożegnać się z dalszymi występami w programie.

W rywalizacji pozostało 9 par. O tym kto tym razem zostanie z nami, a kto odpadnie dowiemy się już w najbliższy piątek w Polsacie.

Zobacz także

POLECANE RADIA