Za nami pierwszy odcinek "Iron Majdan". Czym zaskoczyło nas nowe show TVN?

Zofia Nacewska
06.03.2018 11:41
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (https://www.instagram.com/m_rozenek/)

"Iron Majdan" - nowy program, w którym pierwsze skrzypce grają: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, już na antenie TVN. Las Vegas, wrestling - co będzie dalej?

Pierwszy odcinek „Iron Majdan” – co się wydarzyło?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wylądowali w LA i otrzymali kluczyki do samochodu oraz adres hotelu, do którego dotrzeć kazali im producenci show. W trakcie wieczornego spaceru słynne małżeństwo dostrzega billboard, który reklamuję zbliżającą się walkę wrestlerską z ich udziałem.

Następnego dnia para rozpoczęła intensywny trening pod okiem gwiazdy wrestingu w latach 90’ - Glenna Gilberti, znanego fanom również jako Disco Inferno. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zaczęli od podstaw, czyli nauki prawidłowego upadku na plecy. Po spotkaniu ziemią Rozenek przestraszyła się, że może mieć wstrząśnienie mózgu.  Jak sama powiedziała w programie, na co dzień uprawia „sport dla wyglądu, a nie sport dla sportu”.

Mimo, że „Peryferyjna Pani Domu” miała pewne opory przed walką, jej mąż szybko odnalazł się w nowej sytuacji i zaangażował w treningi. To sprawiło, że Małgorzata Rozenek zaczęła martwić się o męża, który jak zdradziła od dawna ma problemy z prawym kolanem.

Małżeństwo w czasie przygotowań do walki spotkało się również ze swoimi przeciwnikami na ringu – duetem Maserati i Bugatti, z którymi ucięli sobie prywatną pogawędkę. W jej trakcie, para polskich celebrytów zdradziła, że po zakończeniu zdjęć do „Iron Majdan”, planują starać się o kolejne dziecko. Gdy Maserati i Bugatti zaczęli komplementować wygląd małżeństwa Majdanów, Rozenek powiedziała:

I zrobiliśmy sporo operacji plastycznych, więc... Żartuję. Nie żartuję.

Pierwszy odcinek „Iron Majdan” nie obył się bez kłótni Majdanów na wizji. A poszło o angielski akcent Radka, który Gosia uznała za śmieszny. Pomiędzy kolejnymi wyczerpującymi treningami oraz nauką ciosów i bloków, para musiała znaleźć czas na przygotowanie i konsultację swoich kostiumów do walki, a także spotkać się z reżyserem i przygotować spot promujący ich starcie z duetem Maserati-Bugatti.

W wieczór walki Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan stanęli na ringu w strojach gladiatorów. Ostatecznie pod ciężkiej walce udaje im się pokonać rywali.

„Iron Majdan” – nowy program od TVN, co sądzą o nim widzowie?

Pierwszy odcinek „Iron Majdan” na pewno był pełen emocji, ale dania na temat nowego reality-show są wyraźnie podzielone. Serca wielu widzów wyraźnie podbiła sama Małgorzata Rozenek-Majdan, która według nich świetnie odnalazła się przed kamerą oraz mimo swoich obaw walczyła na ringu do samego końca.

Z drugiej strony wiele osób zarzucało programowi brak realizmu i to, że sama walka była ustawiona.

Co jeszcze wydarzy się kolejnych odcinkach „Iron Majdan”?

Każdy odcinek programu będzie się wiązał z zupełnie nową lokalizacją, w innym zakątku świata. W każdej z nich małżeństwo Rozenek-Majdan będzie stawiane przed nowym wyzwaniami, które mogą wystawić ich związek na próbę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odwiedzą w następnych odcinkach show między innym: Keflavik (Islandia), Bangkok (Tajlandia), Baku (Azerbejdżan), San Luis Obispo (USA), Phnom Penh (Kambodża) i Los Angeles (USA). Mówi się, że tak wielkie przedsięwzięcie sprawiło, że reality show otrzymało status drugiej najdroższej produkcji TVN-u (zaraz po programie Azja Express”).

Zobacz także

POLECANE RADIA