"Umów się ze mną. Take me out" - nowy randkowy program od stacji Polsat

Zofia Nacewska
06.03.2018 09:34
Uczestniczki programu 'Umów się ze mną. Take me out'

Uczestniczki programu 'Umów się ze mną. Take me out' (https://www.instagram.com/polsatofficial/)

Już 7 marca o godzinie 20.00 startuje nowe show od Polsatu - "Umów się ze mną. Take me out". Jak będzie ono wyglądało? Co będzie zadaniem jego uczestników?

„Umów się ze mną. Take me out”, czyli w poszukiwaniu miłości

W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się randkowy format, który może odmienić życie uczuciowe jego uczestników i uczestniczek. Program „Umów się ze mną. Take me out” poprowadzi Piotr Gomulec – członek kabaretu „Chyba”, a widzom Polsatu najbardziej znany z konferansjerki w komediowym cyklu „Kabaret na żywo”.

W każdym odcinku randkowego show 30 samotnych kandydatek będzie miało okazję poznać kilku singli. W trzech kolejnych rundach zadaniem tych mężczyzn będzie przeganianie do siebie uczestniczek programu. Po każdym etapie, biorące udział w „Take me out” dziewczyny będą mogły decydować, czy są zainteresowane późniejszym spotkaniem z danym uczestnikiem czy nie. W ostatniej rundzie rolę się odwrócą i z wśród kandydatek, które zostaną, to mężczyzna będzie wybierał tę, z którą spotka się ponownie. Tym razem już na prawdziwej na randce.

 

W sumie w całej serii weźmie udział 73 kobiety i 40 mężczyzn z całej Polski i nie tylko. Producenci zapewniają, że wszystko co dzieje się na wizji jest autentyczne, żaden z singli i singielek wcześniej się nie znali.

Program powstał na podstawie popularnego australijskiego formatu, który podbił serca widzów również w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jak powiedział Piotr Gomulec, zapraszając widzów przed ekrany telewizorów w środowe wieczory:

Moc zabawy. Moc rozrywki. Dużo dobrych żartów i dowiecie się czegoś, czego o kobietach jeszcze nie wiedzieliście!

Program „Umów się ze mną. Take me out” będzie można oglądać od 7 marca, co środę o godzinie 20.00 w Polsacie.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA