Znamy nową jurorkę programu "Taniec z gwiazdami". To Ola Jordan!

Zofia Nacewska
25.02.2018 15:13
Ola Jordan

Ola Jordan (https://www.instagram.com/olajordan/)

W tanecznym show "Dancing with Stars. Taniec z gwiazdami" pojawi się nowy członek jury - Ola Jordan, która w programie zastąpi Beatę Tyszkiewicz. Na swoim koncie na Instagramie Jordan skomentowała swój udział w "Tańcu z gwiazdami".

Ola Jordan - brytyjska gwiazda tańca w jury programu "Taniec z gwiazdami"

Nowa jurorka polskiego „Dancing with Stars” jest niezwykle popularna w Wielkiej Brytanii, gdzie przez 10 lat brała udział i tańczyła w kolejnych edycjach brytyjskiego „Tańca z gwiazdami”. W parze z dziennikarzem Chrisem Hollinsem udało jej się zdobyć Kryształową Kulę w 2009 r.

 

Ola Jordan jest Polką, która od ponad 20 lat mieszka na Wyspach Brytyjskich. Internauci od razu porównali jej historię i wejście na scenę polskiego show-biznesu do tego, który miał miejsce w przypadku Joanny Krupy. Poza występami w brytyjskim „Tańcu z gwiazdami”, Jordan była jurorką także w programie „Dancing on Wheels” – tanecznym show z udziałem osób niepełnosprawnych. Tancerka i trenerka zaliczyła także gościnne występy w takich programach rozrywkowych jak: „Total Wipeout”, „All Star Mr & Mrs” oraz „The Jump”.

Jordan komentuje swój udział w polskim „Dancing with Stars. Tańcu z gwiazdami”

Na swoim koncie na Instagramie, tancerka umieściła post, w którym oficjalnie ogłosiła, że podjęła się roli czwartej jurorki w polsatowskim „Tańcu z gwiazdami”. Jak sama napisała:

To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej (…) Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie.
Zobacz także

POLECANE RADIA