Sławomir Zapała i jego nowy program w TVP2 "Big Music Quiz"

Zofia Nacewska
25.02.2018 10:41
Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała

Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała (https://www.facebook.com/slawomirfunpage/)

Za nami oficjalna prezentacja - wiemy jakie tajemnice kryje wiosenna ramówka TVP na 2018 r. A w niej Sławomir Zapała i jego żona - Magdalena Kajra Kajrowicz, którzy dla TVP2 poprowadzą nowy muzyczny format, jakim jest "Big Music Quiz". Jak będzie wyglądać nowe show?

Wiosenna ramówka TVP, w niej Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz jako prowadzący nowego, muzycznego programu

TVP oddało "Big Music Quiz" w ręce showmana, piosenkarza oraz gwiazdy rock polo – Sławomira, którego występ podczas Sylwestra w Zakopanem przeszedł do historii polskiej telewizji. Wraz z nim w show pojawi się jego żona – Kajra. Jak sami mówili podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP:

Wszystkich szczegółów nie możemy zdradzić, dlatego, że póki co jest to tajemnica, ale będą to pytania dotyczące muzyki i największych hitów muzycznych. Będziemy w specyficzny sposób sprawdzać wiedzę naszych gości. Ale takiego sposobu jeszcze nie było w telewizji.

Sławomir i Kajra zapewniają, że w programie nie zabraknie dużej dawki poczucia humoru, podpuszczania przez prowadzących zaproszonych gwiazd, zaskakujących pytań oraz licznych zwrotów akcji.

Czy "Big Music Quiz" stanie się hitem polskiej telewizji?

Nowy program rozrywkowy od TVP2 oparto na francuskim formacie "Le Grand Blind Test". W "Big Music Quiz" dwie czteroosobowe drużyny złożone polskich gwiazd i celebrytów, ale również dziennikarzy będą ze sobą rywalizować w muzycznych konkurencjach.

Do wygranej będzie potrzebny dobry słuch, refleks i poczucie humoru. Uczestnicy będą musieli między innymi odgadnąć jaki artysta lub zespół oryginalnie wykonywał dany kawałek. Wbrew pozorom to zadanie wcale nie będzie takie łatwe, ze względu na zaskakujący sposób prezentacji każdego z hitów. Piosenki będą wykonywane przez dzieci oraz samych uczestników, puszczone w zwolnionym lub przyśpieszonym tempie, zmiksowane oraz zagrane na nietypowych instrumentach.

W każdym odcinku nowego show, pojawią się utwory ze szczytów polskich i światowych list przebojów, ale również muzyczne hity, które nigdy się nie zestarzeją. Będzie się działo!

Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o godzinia 20.15 w TVP2. Pierwszy odcinek rusza już 11 marca.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA