"Iron Majdan" odcinek 1. Czym zaskoczą nas Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan?

Zofia Nacewska
20.02.2018 16:43
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (https://www.instagram.com/m_rozenek/)

Emisja pierwszego odcinka nowego reality show od stacji TVN - "Iron Majdan" już 5 marca. Najbardziej rozrywkowa para showbiznesu, jak sami zapewniają, da się poznać w programie od zupełnie nowej strony. W "Iron Majdan" na pewno nie zabraknie ekstremalnych sytuacji, niezwykłych, egzotycznych miejsc, a także emocji związanych z wyzwaniami podejmowanymi przez Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana w każdym odcinku.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w podróży dookoła świata

Dzięki swojemu udziałowi w programie Azja Express”, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdobyli serca polskich widzów. Mimo, że odpadli na samym początku, to postanowili powrócić do stacji TVN ze swoim nowym autorskim formatem jakim jest „Iron Majdan”.

Każdy odcinek show to zupełnie nowa lokalizacja w innym zakątku świata. W każdej z nich małżeństwo Rozenek-Majdan będzie stawiane przed nowym wyzwaniami, które wystawią ich związek na próbę. O tym, gdzie się znajdą i co będzie ich zadaniem nie wiedzą tak naprawdę do samego końca.

W trakcie nagrań do „Iron Majadan”, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odwiedzili między innym: Las Vegas (USA), Keflavik (Islandia), Bangkok (Tajlandia), Baku (Azerbejdżan), San Luis Obispo (USA), Phnom Penh (Kambodża) i Los Angeles (USA). Mówi się, że tak wielkie przedsięwzięcie sprawiło, że reality show otrzymało status drugiej nadroższej produkcji TVN-u (zaraz po programie „Azja Express”). Budżet każdego odcinka to ponoć około miliona złotych. Oficjalnie jednak nie wiadomo, ile dokładnie TVN wydaje na swoje produkcje. 

„Iron Majdan” odcinek 1. – co się wydarzy?

Pierwszy odcinek show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana został nakręcony w Las Vegas, a zadaniem polskich celebrytów było zmierzenie się na ringu z duetem Maserati i Bugatti. W trakcie kilku dni w mieście, Małgosia i Radek  musieli przygotować się do wyreżyserowanej walki. Za ich trening odpowiadała gwiazda wrestingu w latach 90’ - Glenn Gilberti, znany również fanom jako Disco Inferno. Powstaje pytanie do czego zdolni są: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz jak poradzili sobie z wyzwaniem na ringu?

Program „Iron Majdan” będzie można oglądać już od poniedziałku, 5 marca o godz. 22:30 w TVN.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA