Kasia Nosowska ma nowego ucznia. Do Gangu Grubasa dołączył właśnie Dawid Podsiadło!

Mateusz Mochnaczewski
20.02.2018 13:04
Kasia Nosowska ma nowego ucznia. Jest nim Dawid Podsiadło!

Kasia Nosowska ma nowego ucznia. Jest nim Dawid Podsiadło! (www.instagram.com/nosowska.official)

Klub "Fatness" poszerza swoje szeregi. Nowe dieta byłej wokalistki grupy Hey, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Pokochali ją nie tylko fani artystki, ale także inni muzycy, którzy tak jak Ona, chcą być "Fat And Happy".

Dawid Podsiadło i „Wyzwalator cellulitu

W pierwszej części, swojego autorskiego planu treningowego, Kasia Nosowska zaprezentowała ćwiczenie nazwane „Mega, turbo kreator oponki”. Do ich prawidłowego przebiegu, niezbędne były chipsy i ptasie mleczko, które należało jeść naprzemiennie, dbając przy tym o to, aby nie spalać bezcennych kalorii. Założenia Jej drugiego treningu, pozostały takie same. Zmieniły się za to tzw. przyrządy, wśród których znalazły się teraz pizza, bita śmietana i pączki. Wraz z nowym uczniem, który dołączył do Gangu Grubasa, Kasia zaprezentowała ćwiczenie „Wyzwalator cellulitu”. Zobaczcie jak poradził sobie z nim Dawid Podsiadło.

Gang Grubasa coraz liczniejszy. Kasia Nosowska w ogniu pytań...

Kasia Nosowska nie spodziewała się chyba, jak szerokim echem odbije się Jej nowy program treningowy, dzięki któremu każdy może być szczęśliwy i gruby. Artystka dostała ogromną liczbę pytań, dotyczących niezwykłej diety, którą przygotowała dla Polaków. Pilnych uczniów zastanawia między innymi to, czy proponowane produkty, można zastępować innymi?

Kochani... Oczywiście, że możecie zastosować taką metodę. Jesteście wolnymi ludźmi. Natomiast nie chciałabym, żebyście zrobili sobie krzywdę. Naprawdę stosujcie się, do mojego programu. Używajcie moich przyrządów do ćwiczeń. Wtedy macie gwarancję, że proces tuczenia, będzie przebiegał prawidłowo. - stwierdziła Kasia.

Autorka uprzedziła także uczniów, że nie toleruje żadnych wymówek...

Była wokalistka grupy Hey wyjaśniła też, że swój program stworzyła z myślą o tych, którzy chcą ćwiczyć w domowym zaciszu, nie wydając przy tym pieniędzy na zbędne i drogie karnety.

A oto miejsce, w którym ćwiczy Kasia Nosowska.

Bardzo cieszymy się, że nowy projekt Kasi rozkręca się i ma coraz więcej zwolenników. W końcu możemy powiedzieć, że nie jesteśmy już skazani, wyłącznie na treningi z Chodakowską czy Lewandowską. Na scenie pojawiła się całkiem nowa postać, która podbija serca Polaków. Klub „Fatness” proponuje rewolucyjne podejście, można wręcz rzec alternatywne, w kwestii ćwiczeń i dbania o siebie. Nam podoba się ono bardzo, dlatego, podobnie jak Dawid Podsiadło, postanowiliśmy dołączyć do Gangu Grubasa.

Zobacz także

POLECANE RADIA