Joanna Krupa odrzuciła miejsce w jury w programie "Taniec z gwiazdami"?

Zofia Nacewska
20.02.2018 09:03
Joanna Krupa

Joanna Krupa (https://www.instagram.com/joannakrupa/?hl=pl)

Po sieci zaczęła krążyć informacja, że to Joanna Krupa zasiądzie za stołem jako czwarty juror tanecznego formatu proponowanego przez stację Polsat. Całą sprawę skomentowała menadżerka Krupy, która poinformowała, że fotomodelka nie pojawi się nowej edycji programu.

Co zrobi Polsat po utracie Beaty Tyszkiewicz?

Odkąd z tanecznego show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” odeszła Beata Tyszkiewicz, jeden z jurorskich foteli pozostaje pusty. Emocje rosną, ponieważ nowa edycja programu startuje już w marcu, a wciąż nie wiadomo kto może zostać nowym jurorem. Pojawiły się plotki, że stacja Polsat prowadzi rozmowy z Grażyną Szapołowską i Stefano Terrazzino, co jednak zostało zdementowane przez oboje zainteresowanych.

Joanna Krupa nie pojawi się w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”

Teraz, magazyn Party podał informację, że to Joanna Krupa zdecydowała się na podjęcie wyzwania i zasiądzie w jury „Tańca z gwiazdami”. To oznaczałoby, że modelka porzuca TVN i przechodzi do Polsatu. Według „Party” za jej transfer oraz koszty związane z przelotami gwiazdy stacja miałaby zapłacić niemałe pieniądze. Okazuje się, że to wszystko jednak nie jest prawdą.

Poproszona o komentarz przez „Plejadę” menadżerka Joanny Krupy powiedziała:

Faktycznie, prowadziliśmy rozmowy, ale ostatecznie nie podjęliśmy się współpracy przy "Tańcu z gwiazdami”. Szykujemy się za to do dużego projektu, który niebawem ruszy.

To oznacza, że fani „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” będą musieli jeszcze poczekać za nim dowiedzą się kto zostanie jurorem w najnowszej edycji show.

Jaki skład będziemy oglądać już w marcu?

W 8. edycji wystąpią takie gwiazdy jak: modelka Renata Kaczoruk, architekt Martyna Kupczyk, aktorka Wiktoria Gąsiewska, mistrzyni świata fitness Katarzyna Dziurska, blogerka i youtuberka @littlemoonster96, prezenterka Beata Tadla, jak również: prezenter Krzysztof Ibisz, wokalista Antek Smykiewicz, lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź, aktor Dariusz Wieteska, muzyk i zawodnik MMA Popek oraz prezenter pogody Jarosław Kret.

W jury ponownie zasiądą: Iwona Pavlović, Michał MalitowskiAndrzej Grabowski.

Najnowszy sezon „Dancing with Stars. Tańca z gwiazdami” będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już w piątek 2 marca.

Zobacz także

POLECANE RADIA