Stefano Terrazzino dementuje plotki o tym, że miałby zastąpić Beatę Tyszkiewicz w programie "Taniec z gwiazdami"

Zofia Nacewska
18.02.2018 11:24
Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino (https://www.instagram.com/stefanoterrazzino/)

Już za miesiąc rusza nowa edycja "Dancing with stars. Taniec z gwiazdami". Nie wiadomo jednak kto zastąpi długoletnią jurorkę programu - Bęatę Tyszkiewicz w zbliżającej się wielkimi krokami nowej serii programu. W internecie pojawiły się plotki, że tą osobą może być Stefano Terrazzino. Tancerz jednak dementuje te plotki we wpisie na swoim Instagramie.

Puste miejsce w jury programu „Dancing with stars. Taniec z gwiazdami”

Gdy Beata Tyszkiewicz ogłosiła, że ze względu na problemy zdrowotnej nie pojawi się w najnowszej edycji polsatowskiego show, fani zaczęli spekulować kto może ją zastąpić. Pierwszą wymienianą wtedy kandydatką była Grażyna Szapołowska. Stacja Polsat jednak nigdy nie potwierdziła tej informacji. Potem zaczęto coraz częściej mówić, że w jury zasiądzie któryś ze zwycięzców jednej z poprzednich serii. Pierwszym typem okazał się tancerz i czterokrotny zwycięzca polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”Stefano Terrazzino.

Stefano Terrazzino dementuje plotki o swoim rzekomym udziale w programie

Doniesienia o obsadzeniu tancerza w roli jurora nie zostały skomentowane przez Polsat, jednak sam zainteresowany we wpisie na swoim Instagramie zaprzecza temu, żeby brał udział w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”.  Napisał również, że na razie skupia się na nowych projektach, muzyce, koncertach i występach. Jak twierdzi, mimo sentymentu do samego show na razie nie będziemy mogli go w nim zobaczyć. Chociaż jak sam pisze będzie trzymał kciuki za wszystkich uczestników w zbliżającej się edycji tanecznego show.

Kogo zobaczymy w nowej edycji programu „Dancing with stars: Taniec z gwiazdami”?

W 8. edycji wystąpią takie gwiazdy jak: modelka Renata Kaczoruk, architekt Martyna Kupczyk, aktorka Wiktoria Gąsiewska, mistrzyni świata fitness Katarzyna Dziurska, blogerka i youtuberka @littlemoonster96, prezenterka Beata Tadla, jak również: prezenter Krzysztof Ibisz, wokalista Antek Smykiewicz, lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź, aktor Dariusz Wieteska, muzyk i zawodnik MMA Popek oraz prezenter pogody Jarosław Kret.

W jury ponownie pojawi się: Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Zobacz także

POLECANE RADIA