Na planie programu "Agent - Gwiazdy" prowadząca Kinga Rusin była odseparowana od uczestników show

Zofia Nacewska
13.02.2018 10:16
Kinga Rusin w trakcie kręcenia zdjęć do programu 'Agent - Gwiazdy' na Bali

Kinga Rusin w trakcie kręcenia zdjęć do programu 'Agent - Gwiazdy' na Bali (https://www.facebook.com/kingarusin/)

Do wiosennej ramówki TVN wraca popularny program rozrywkowy - "Agent - Gwiazdy". Tym razem uczestnicy programu wyruszyli do Hong-Kongu i na Bali by odkryć, który z nich jest tytułowym agentem. Jak zdradziła Kinga Rusin - prowadząca show, w trakcie zdjęć do programu była odseparowana od biorących w nim udział gwiazd i celebrytów.

Dlaczego Kinga Rusin nie mogła się komunikować z uczestnikami programu „Agent – Gwiazdy”?

W rozmowie z „Plejadą” Kinga Rusin powiedziała, że show jakim jest „Agent – Gwiazdy” nie działa jak normalny plan filmowy. Po 8 godzinach pracy nie wychodzi się ze swojej roli i nie można sobie tu pozwolić na normalne relacje poza okiem kamer. Zdjęcia do popularnego „Agenta” to jak mówi Rusin 40-dniowa delegacja, w której obowiązują zasady pracy 24 godziny na dobę. I mimo, że na planie jedną z uczestniczek programu była bliska przyjaciółka Kingi Rusin - Karolina Ferenstein-Kraśko, to obie panie nie miały okazji, żeby nawet porozmawiać. Jak dodała sama prowadząca show:

Nawet kiedy jedliśmy - tam był przerwy na jedzenie. Byłam odseparowana, miałam kordon, który mnie odseparowywał. Mieszkałam w osobnych hotelach. Jeździłam osobnym samochodem.

To wszystko ma służyć temu, żeby tożsamość agenta pozostała tajemnicą. Zwłaszcza, że jak przyznaje Kinga Rusin – ona sama bardzo dobrze zna scenariusz programu, wie czemu mają służyć poszczególne zadania. Chodzi o to by nie pojawiły się żadne zarzuty, że prowadząca show w jakikolwiek sposób komunikowała z uczestnikami.

Kogo jeszcze zobaczymy w programie „Agent – Gwiazdy”?

Poza Karoliną Ferenstein-Kraśko, w programie „Agent – Gwiazdy” zobaczymy: Macieja Myszkowskiego – męża Justyny Steczkowskiej, kiedyś wziętego modela, jak również znaną z serialu „Ranczo”, aktorkę – Ilonę Ostrowską. Ponadto pojawi się w nim poznański raper – Peja oraz Julia Wróblewska („Listy do M.”, „Tylko mnie kochaj”) i Tomasz Ciachorowski („Misja Afganistan”). Do ekipy dołączy również dwukrotna mistrzyni olimpijska w kolarstwie – Maja Włoszczowska.

Jak podaje Show w trzeciej edycji „Agenta - Gwiady” widzowie zobaczą również: Annę Skurę (blogerka), Annę Lucińską (modelka i prezenterka), Michała Mikołajczaka (aktora), Beniamina Andrzejewskiego (aktora), Piotra Świerczewskiego (piłkarz), Jana Kuronia (kucharz) i Victora Borsuka (mistrz Polski w kitesurfingu).

Kręcony jesienią ubiegłego roku „Agent – Gwiazdy” powróci na antenę TVN-u już wiosną 2018. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun trzeciej serii show.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA