Sylwester 2017... Zobacz, jak spędzały go gwiazdy!

Zofia Nacewska
02.01.2018 16:58
Jak Sylwestra 2017 spędzały gwiazdy?

Jak Sylwestra 2017 spędzały gwiazdy? (Zofia Nacewska)

W domu przed telewizorem czy za granicą? A może w pracy? Gdzie i z kim byli Robert Lewandowski, Ewa Chodakowska oraz inni celebryci o północy, gdy zaczynaliśmy Nowy Rok? Wielu z nich pochwaliło się zdjęciami na Instagramie i Facebooku. Zobaczcie gdzie i jak gwiazdy świętują najważniejszą noc w roku.

Na luksusowym wyjeździe, tak jak Robert Lewandowski w Dubaju

Napastnik Bayernu Monachium wraz z żoną i kilkumiesięczną córką Klarą do Dubaju polecieli zaraz po świętach Bożego Narodzenia. Sylwester 2017 spędzili z Anną i Sławomirem Peszko, a Nowy Rok przywitali na plaży. Bawili się jeszcze długo po północy, a jak elegancko wyglądali można było podziwiać na Instagramie. W tym samy czasie w Dubaju byli Doda i Emil Stępień, nie wiadomo jednak czy obie pary się spotkały. Wiele innych gwiazd również zdecydowało się na luksusowy wyjazd za granicę w SylwestraAnja Rubik była w Szwajcarii, a Anna Wendzikowska z córeczką Kornelią i nowym partnerem poleciała do Zanzibaru.

Na spokojnie w domu, w rytmie „Despacito”, w stylu Marcina Mroczka i Ewy Chodakowskiej

Może to budzić zdziwienie, ale wiele gwiazd i celebrytów decyduje się spędzić Sylwestra w domu ze swoimi najbliższymi. To właśnie zrobił Marcin Mroczek, który wraz z rodziną oglądał transmisję z koncertu noworocznego organizowanego przez TVP w Zakopanem. Podobnie Ewa Chodakowska, która w Sylwestra spędziła w mężem na sofie, ciesząc się błogim lenistwem i oglądając filmy.

Na scenie w blasku reflektorów, tak jak Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Luis Fonsi i Beata Kozidrak

Niestety praca zobowiązuje. W tym roku największe gwiazdy muzyki można było zobaczyć w Warszawie, Zakopanem i Katowicach. Internauci są zgodni, że Sylwester 2017 nie byłby taki sam, gdyby nie duet Maryli Rodowicz i Michała Szpaka na koncercie organizowanym przez TVP. W barwnych kreacjach oboje błyszczeli na scenie, a ich wykonanie „Ale to już było” rozgrzało publikę do czerwoności. Wielu widzów czekało również aż na scenę wyjdzie portorykański artysta - Luis Fonsi, który hitem „Despacito” oczarował cały świat. Mimo, że TVP zapłaciła za jego występ prawie pół miliona złotych zaśpiewał tylko dwie piosenki i to z playbacku, co oburzyło publiczność. W czasie imprezy noworocznej przygotowanej przez TVN w Warszawie na estradzie królowała Beata Kozidrak, która występowała z Kayah, Mateuszem Ziółko oraz chórem Sound’n’Grace.

Zobacz także

POLECANE RADIA