Gorąca Rita Ora pozuje w stroju kąpielowym [ZDJĘCIA]

Mateusz Mochnaczewski
28.11.2017 11:43
Seksowna Rita Ora w skąpym stroju kąpielowym

Seksowna Rita Ora w skąpym stroju kąpielowym (www.facebook.com/pg/RitaOra/photos)

Z okazji niedawnych urodzin, wokalistka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym widzimy ją w seksownym kostiumie kąpielowym. Ta figura robi wrażenie.

Uroda, wdzięk, seksapil i ogromny talent... Rita Ora ma to wszystko. Wokalistka jest najlepszym dowodem na to, że Bóg potrafi być niesprawiedliwy. Choć z drugiej strony, wyświadczył nam przysługę. Gdyby nie On, nie moglibyśmy cieszyć się wspaniałym głosem Brytyjki i słuchać jej świetnych numerów, w tym tego najnowszego, zatytułowanego „Anywhere”. Panowie z kolei nie mieliby okazji, podziwiać pięknych wdzięków artystki, które cieszą oko mężczyzn na całym świecie. Kobiety zaś zostałyby pozbawione, obiektu zazdrości...

Rita Ora świętuje urodziny 

W tym roku Rita Ora, zdecydowała się spędzić urodziny w Kenii. Przypomnijmy, że 26 listopada wokalistka skończyła 27 lat i, jak sama twierdzi, był to najpiękniejszy dzień w jej życiu.

To było niezwykłe. Nikt nigdy nie śpiewał dla mnie „100 lat” w ten sposób. Mieszkańcy wioski w Masai, przyjęli mnie z otwartymi rękami. Byli bardzo mili i gościnni. To przepiękna wioska. Moja dusza i energia już nigdy nie będą takie same. Dziękuję Wam za wszystko. To moje najlepsze urodziny w życiu. - napisała na instagramie Ora.

W trakcie pobytu w jednej z masajskich wiosek, Rita Ora znalazła też chwilę na krótką sesję zdjęciową. Wokalistka pozowała, ubrana jedynie w skąpy strój kąpielowy, który uwydatnił jej wspaniałą figurę. Autorka numeru „Anywhere” wyglądała niezwykle seksownie, kusząco i kobieco, co zapewne wywołało szybsze bicie serca, u niejednego faceta.

Rita Ora i jej najnowszy singiel „Anywhere”

Już 9 grudnia Rita Ora wystartuje z krótkim tournée, po wybranych miastach Europy, w trakcie którego będzie promować zapowiadany na 2018 rok, drugi solowy krążek. Fani będą mieli okazję posłuchać najnowszych singli artystki, wśród których z pewnością nie zabraknie „Your Song” czy „Anywhere”. Niestety tym razem Ora nie odwiedzi Polski.

 

Rita Ora śpiewa „Your Song” w The Voice of Germany

Ostatnio Rita Ora wzięła udział, w niemieckiej edycji popularnego show. Piosenkarka zamieniła fotel jurora, na scenę i postanowiła spróbować swoich sił w konkursie. Jej występ był testem dla trenerów, którzy nie mieli żadnych wątpliwości, że dziewczyna ma ogromny talent. Wszystkie cztery fotele obróciły się w mgnieniu oka. Ku zdziwieniu artystki, jurorzy nie rozpoznali w niej wielkiej gwiazdy i autorki takich przebojów, jak „I Will Never Let You Down”, „Your Song”, czy „Anywhere”

Zobacz także

POLECANE RADIA