Czas zamówień na AliExpress znacznie się skróci? Alibaba wybuduje w Polsce centrum logistyczne

Gabriela Polak
26.03.2018 09:32
Czas zamówień na AliExpress znacznie się skróci? Chińska firma wybuduje w Polsce centrum logistyczne/YouTube.com

Czas zamówień na AliExpress znacznie się skróci? Chińska firma wybuduje w Polsce centrum logistyczne/YouTube.com (YouTube.com)

AliExpress jest jednym z największych serwisów wysyłkowych na świecie. Zapewne nie ma osoby, która nie słyszałaby o chińskiej grupie, a w ślad za nią - również o bardzo długim oczekiwaniu na przesyłkę. Chcąc więc usprawnić działania i przyspieszyć zakupy klientów z Niemiec, Polski i Czech, Alibaba, firma, do której należy słynny portal, wybuduje w naszym kraju ogromne centrum magazynowo-logistyczne.

Centrum, które w budować ma Alibaba jest jednym z projektów związanych z jedwabnym szlakiem. Jak wiadomo, ma ono powstać nieopodal granicy Polski z Niemcami. Obecnie chińska firma prowadzi negocjacje między innymi z firmą Worldwide Logistics oraz ATC Cargo. 

Obecnie nie są znane szczegóły, jednak wiadomo, że projekt nabiera coraz więcej barw. Centrum magazynowo-logistyczne pozwoli Polakom częściej zamawiać produkty z chińskiego serwisu AliExpress. Czas bowiem dostawy będzie znacznie krótszy.

Zobacz także

POLECANE RADIA