Telefon Sony Xperia XZ2 już w przedsprzedaży. Na kupujących czeka prezent!

Gabriela Polak
12.03.2018 12:21
Sony nie próżnuje podczas MWC 2018. Xperia XZ2 i Xperia XZ Compact oficjalnie zaprezentowane/YouTube.com

Sony nie próżnuje podczas MWC 2018. Xperia XZ2 i Xperia XZ Compact oficjalnie zaprezentowane/YouTube.com (YouTube.com)

Sony Xperia XZ2 jest już dostępna w przedsprzedaży w europejskich krajach. Smartfon można zakupić w cenie równej 799 euro. W Polsce jednak sprzedaż przedpremierowa ruszyła dopiero dziś i - jak zapowiadał producent - warto było było czekać. Na kupujących czekają niesamowite i bardzo cenne niespodzianki.

Kup Xperia XZ2 z niespodzianką

Tą niespodzianką jest konsola Sony PlayStation 4 w wersji z dyskiem o pojemności 500 GB, a także z trzema grami PlayLink. Jak się okazuje, firma Sony jest bardzo hojna, bowiem prezent dodawany do zakupionego telefonu jest wart ponad 1200 złotych. 

W promocji jest jednak pewien haczyk - konsolę Sony PlayStation 4 można nabyć za darmo (przy kupnie oczywiście najnowszego flagowca Sony) jedynie do wyczerpania zapasów. Patrząc zatem na zainteresowanie oraz ciekawą promocję, zestawów za ponad tysiąc złotych może braknąć w stosunkowo krótkim czasie. Warto więc się spieszyć z kupnem Sony Xperia XZ2!

Telefon Xperia XZ2 podbije rynek?

Sony długo pracowało nad swoim tegorocznym flagowcem. Xperia XZ2 posiada 5,7-calowy wyświetlacz o proporcji 2:1 oraz rozdzielczości 2160x1080 pikseli. Co więcej, ekran obsługuje 4K i HDR, a sam smartfon jest napędzany przez procesor Snapdragon 845 z Andreno 640. Oprócz tego, zainteresowani telefonem mogą liczyć na 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia. 

Za całą pracę oraz wydajność najnowszego telefonu Sony odpowiadać będzie z kolei system operacyjny Android Oreo. Dla fanów nagrywania filmów czeka również tryb Super Slo-mo, który umożliwi tworzenie obrazów w 960 kl/s oraz w rozdzielczości Full HD.

A co z Sony Xperia XZ2 Compact?

Jak się okazuje, również i na kupców telefonu Sony Xperia XZ2 Compact czekają niespodzianki. Te jednak nie są już tak bardzo hojne, jak w przypadku pierwszego modelu. Do tańszego modelu także dołączany będzie prezent, ale znacznie mniej efektywny. 

To nie jest pierwsza taka promocja oferowana przez Sony. Rok wcześniej, w trakcie przedprzedaży Xperii XZ Premium również kupcy mogli liczyć na prezent o wartości ponad tysiąca złotych.

Zobacz także

POLECANE RADIA