Prawdziwa rewolucja w aplikacji Tinder! Od teraz tylko kobiety mogą rozpocząć rozmowę

Gabriela Polak
16.02.2018 14:30
Tinder planuje rewolucję. Tylko kobiety mogą rozpocząć rozmowę/Pixabay.com

Tinder planuje rewolucję. Tylko kobiety mogą rozpocząć rozmowę/Pixabay.com (Pixabay.com)

Tinder app to aplikacja przeznaczona dla osób poszukujących swojej drugiej połówki właśnie poprzez dobra XXI wieku. Do tej pory jednak portal pozwalał rozpocząć rozmowę bez względu na płeć, ale wraz z nową aplikacją nadchodzą pewne zmiany - teraz jedynie kobiety będą mogły rozpocząć rozmowę z interesującym użytkownikiem.

Tinder love - uważaj na pierwsze wrażenie

Do tej pory każdy użytkownik aplikacji randkowej Tinder mógł rozpocząć rozmowę z drugą osobą, o ile obie strony wystawiły sobie nawzajem pozytywną ocenę. Nadchodzą jednak zmiany i popularny portal daje szansę kobietom - to właśnie one będą mogły zainicjować rozmowę z interesującym użytkownikiem. Na szczęście jednak dla mężczyzn - aktualizacja będzie miała charakter opcjonalny. Jeśli dana użytkowniczka nie będzie chciała używać nowej funkcji, może ją śmiało wyłączyć, a zasady kontaktu ze strony mężczyzn nie zmienią się.

Tinder dogoni Badoo?

Przedstawiciele Tindera przekonują, że najnowsza zmiana nie jest związana z nowymi funkcjami innych, podobnych portali, a wszystko zostało wcześniej zatwierdzone przez użytkowników. To jednak nie zmienia faktu, że obecnie Tinder app nie jest na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej popularnych aplikacji randkowych w Polsce. Według najnowszych badań Ipsos wykonanych na zlecenie firmy Huawei, pierwsze miejsce zajmuje bezkonkurencyjny portal Badoo

Lider został w grudniu ubiegłego roku uruchomiony aż 71 milionów razy, a użytkownicy spędzili na nim łącznie 15 milionów godzin. Tinder z kolei jest obecnie na drugim miejscu - włączano go w sumie 13 milionów razy i spędzono ponad 5,5 milionów godzin.

Sukces aplikacji Tinder love

Nie da się ukryć, że - co zdaje się potwierdzać drugie miejsce w rankingu - Tinder love to jedna z najbardziej popularnych aplikacji na świecie. Wszystko za sprawą prostego i intuicyjnego panelu. Najnowsza jednak aktualizacja ma zachęcić do częstszego korzystania z portalu przez kobiety. Jeśli jednak użytkowniczki nie uaktywnią tejże funki, domyślnie na ich profilu będzie obowiązywało tak zwane równouprawnienie. 

Zobacz także

POLECANE RADIA